fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Події
Експерт проекту “Я Соромлюсь свого тіла” Валерій Ославський чудом повернув до життя вмираючу жінку

Експерт програми «Я Соромлюся свого тіла» на телеканалі СТБ ортопед-травматолог Валерій Ославський всупереч графіками і обставинам випадково опинився в автобусі, що прямував з Києва до Одеси.

На одній із зупинок, в населеному пункті Ульяновка Кіровоградської області, він почув крики про допомогу і тут же кинувся на поклик. У постраждалої не було ні пульсу, ні серцебиття, ні дихання. Грамотні дії Валерія Ославського врятували жінці життя.

Причому про це розповів випадковий свідок драматичних подій, телеведучий Сергій Калінін. А сам рятівник вважав за краще скромно відмовчуватися, навіть коли до нього з розпитуваннями звернулися журналісти.

«Довелося реанімувати жінку хвилин двадцять, поки вона не прийшла до тями»

«Валерій Ославський врятував життя людині в буквальному сенсі, – повідомив Сергій Калінін. – Щастя, що серед нас є такі люди. Давайте всі разом скажемо спасибі Валерію – лікарю і Людині ».

– Насправді, я не повинен був їхати в тому автобусі, – розповів «ФАКТАМ» Валерій Ославський. – Але доля ніби сама розпорядилася, щоб я опинився саме в тому місці і в той час. Я запізнився на літак і прилетів з Європи до Києва наступним рейсом. Потрібно було терміново їхати в Одесу на зйомки, а квитків на автобус не було. Але я все одно помчав на цей ранковий рейс. Сильно запізнювався, і водій таксі показав чудеса швидкісної їзди.

Це просто неймовірно, але я встиг на автобус. Більш того, одне місце виявилося вільним. Якийсь пасажир не прийшов … Сів, розслабився.  В Ульяновську була зупинка, і я вийшов подихати свіжим повітрям, купити щось в дорогу. Не встиг підійти до придорожнього магазинчика, як з нього вибігла перелякана сжінка з нашого автобуса з криками «Допоможіть, жінці погано!»

Природно, я як лікар не міг пройти повз. Відразу побіг в цей магазин. А там така картина: на підлозі лежить жінка похилого віку. За сумбурним поясненням продавця я зрозумів, що вона вийшла з автобуса, купила морозиво, попрямувала до виходу і раптом втратила свідомість. Просто впала навзнак на спину. При цьому вона розбила голову.

Коли я до неї підійшов, вона лежала в калюжі крові, не було ні пульсу, ні дихання, ні серцебиття. Ситуація критична. Потрібно було вживати термінових заходів. Насамперед я крикнув, щоб терміново викликали швидку допомогу, а сам почав реанімаційні дії.

Поруч стояв чоловік, який дав мені чисту хустку, і я почав робити штучне дихання рот в рот, качати серце. Перші хвилини не було ніякої реакції, здавалося, що я не зможу запустити серце. Тоді я зробив прекардіальний удар (кулаком по грудині) і продовжував реанімаційні дії. Через кілька хвилин з’явилося слабке дихання. Загалом, довелося реанімувати жінку хвилин двадцять, поки вона не прийшла до тями.

Коли приїхала швидка допомога, жінка вже дихала самостійно, була в свідомості і намагалася говорити. Але мова була нескладною. У неї була розсічена голова, йшла крoв. Її терміново потрібно було госпіталізувати.
Мені здається, у неї просто впав цукор, тому вона втратила свідомість і сильно вдарилася. Ми передали потерпілу медикам, і наш автобус поїхав далі по маршруту.

Не вважаю, що зробив щось неординарне, просто виконав свою роботу. Я адже лікар з 13-річним стажем. Зробив максимально можливе в ситуації, що створилася. Жінці просто пощастило, що жінка автоперевізника зрозуміла мене покликати. Ось вона молодець!

Коли людина, ризикуючи своїм життям, кидається в огонь, щоб врятувати чуже життя, ось це геройський вчинок. А тут – просто моя робота, справа випадку і везіння. Адже коли людина п’ять хвилин не дихає, в мозку починаються незворотні процеси. Для цієї жінки все склалося, можна сказати, вдало.

Перед дорогою обов’язково потрібно снідати, при собі завжди мати воду .«ФАКТИ» з’ясували, що постраждалою виявилася 64-річна мешканка Одеси Людмила. Її доставили в Центральну районну лікарню Ульяновки.

– Пацієнтка поступила до нас в затьмареній свідомості, з важкістю відповідала на питання, – розповіла лікар-анестезіолог Центральної районної лікарні Тетяна Андрущенко.

– Крім того, у неї виявилася досить велика рана на голові. Але стан був стабільним, дихання і серце в нормі. В процесі обстеження виникла підозра на гематому головного мозку. І наші побоювання підтвердилися. З огляду на те, що надійшла виявилася мешканкою Одеси і їй були потрібні додаткові, більш серйозні обстеження для подальшого лікування, якими не володіє наша лікарня, було прийнято рішення направити її до лікувального закладу Одеси.

В цей час в іншому автобусі їхала родичка цієї жінки, вона приїхала до нас, щоб доглядати за хворою, купувала необхідні препарати. Родичі організували перевезення хворої в Одесу. Лікарі, зберігаючи медичну таємницю, відмовилися називати прізвище хворої. Залишається тільки сподіватися, що Людмила видужає і у неї буде все добре. Травма виявилася досить серйозною. В голові утворилася гематома, яка потребує операції.

Від проблем зі здоров’ям ніхто не застрахований. Тому Валерій Ославський радить перед дорогою обов’язково снідати, при собі завжди мати воду. А якщо ви стали свідком подібної ситуації, насамперед потрібно викликати «швидку». «Ні в якому разі не слід братися за реанімацію самому, якщо не знаєте, як правильно це робити», – каже лікар.

Читайте також:СВЯЩЕНИК РОЗПОВІВ ВРАЖАЮЧУ ПРАВДУ ПРО ЧЕРВОНУ НИТКУ НА ЗАП`ЯСТІ

Related Post