fbpx
Breaking News
Ніжніше ніжного! Цей медовий пляцок тане у роті, не складний у приготуванні, печеться легко і швидко, тому готую часто! Такий смачний, що чоловік і діти просять знову і знову.
Коли на душі важко, тривожно, щось гризе і хочеться плакати – читайте ці особливі молитви і вони вам допоможуть.
Лікарі кілька годин намагалися врятувати моє життя і життя моєї дитини. Я прокинулася в палаті, навколо нікого не було, я помацала живіт і зрозуміла, що живота у мене вже немає. Я попросила принести малюка. Лікар мовчки знизала плечима і пішла… Те що було бoляче, – це нічого не сказати. Це було жaхлuво, наче тебе знищили, але ти залишилася жити
Марта ніколи себе не вигадувала, була такою, як була. Вперше пізнала любов у дванадцять з троюрідним братом, старшим на три роки. Потім були різні хлопчаки з села. А в 15 вона закохалася у Гната, батька свого однокласника. І то вже на все життя.
Я купила собі кілька дуже гарних і зручних речей. Що тут сталося? Дома вuбyхнув скaндал! Виявляється, чоловікові набридли мої, незрозуміло з чого приготовлені, котлети. Його нудить від борщів і риби. Йому набридли пиріжки і млинчики, а я тут вбиратися надумала! Для кого це я в декpетній відпустці вбираються? А куди це я ходити надумала? На допомогу чоловікові прибігла свекруха
Авто
Експерти розповіли, що відбувається з цінами на солярку і бензин

Дизпаливо дешевшає, на відміну від бензину – вперше за півроку ціни на заправках трохи знизилися. Правда, цінник схуд не на всі марки палива і не у всіх мережах АЗС.

Заправка відчутно б’є по кишені – до цього вже звикли українські автомобілісти. Останнім часом ціни на паливо незмінно йшли вгору, і тільки зараз з’явилися передумови для невеликого їх зниження.

Власникам дизельних автомобілів пощастило більше – ціни на солярку падають. Причина в тому, що вартість нафти знизилася, до того ж гривня зміцнилася, та й аграрії навесні скупили старі запаси дизпалива за високою ціною.

Читайте також: ГРОШЕЙ НА СУБСИДІЇ НЕ ВИСТАЧИЛО: ЧИ МОЖУТЬ ПОСТРАЖДАТИ УКРАЇНЦІ І ЯК ВРЯТУВАТИ СИТУАЦІЮ

Правда, великі мережі АЗС в бензиновому питанні легко не здаються і ціни на 95-ий вперто не знижують. По-перше, на складах залишилися запаси, закуплені дорого, по-друге, попит не падає. Єдиний шанс заощадити – стежити за знижками.

Вже до осені ціни на всі паливо знову виростуть, прогнозують експерти. Збирання врожаю і можливе підвищення ставок акцизів і зборів – ключові фактори.

Єдине, що може стримати зростання – ціни на світових ринках. Якщо нафта буде дешевше 50 доларів за барель, тоді і вартість палива на заправках залишиться колишньою.

Джерело.

Related Post