fbpx
Breaking News
Дізнавшись діaгнoз, ми зрозуміли, що нам потрібно їхати в столицю, тільки там готові були врятувати нашу дочку, а час підтискав, вона все більше і більше хвoрiла. І тоді до нас прийшла сусідка, з якою ми так часто сварилися… Цeй дeнь я не зaбуду нiколи
– Навіщо наpoджувати стільки дітей? Вони ж просто злидні плодять. Який від цього толк? Краще б aбopт зробили. У мене невістка так поступила, щоб Сонечці, красуні нашій, все краще діставалося. – Після почутого мені стало недобре, і я назавжди змінила свою думку прo бабусю, яку ввaжала ідeальнoю
Без яєць і молока: цe тіcто зaвжди було і залишається моїм найулюбленішим і підходить воно на всі випадки життя: для пирогів, пиріжків, булочок з часничком, піци та іншої випічки. Прoбуйтe і нехaй вaм щастить!
“Очікуються гарні морози”: стaло вiдомо кoли до України прийде справжня зима
Дивіться, який класний рецепт, де головний інгредієнт – наша рідна квасоля, привезла мені подруга з Греції! Чудовий гарнір: вітамінний, ситний, оригінальний і ще не приївся, бо це вам не макарони :) Уплітають за дві щоки навіть діти!
Економіка
Електротранспорт вдарить по кишенях жителів Харкова

Найдоступніші види громадського транспорту в Харкові незабаром можуть подорожчати. Про ймовірні неприємності пасажирів почали інформувати листівками, які розклеюють у вагонах метро, тролейбусах і трамваях.

Як сказано в зверненні від імені працівників метрополітену та підприємств міського наземного електротранспорту, вартість проїзду в підземці має зрости з 3 до 4 грн. Проїзд у трамваях і тролейбусах ж обходитиметься в 3 грн, замість нинішніх 2,5 грн. Саме ці тарифи, кажуть автори звернення, дозволять зробити транспортні підприємства беззбитковими.

Такий запобіжний транспортники називають вимушеним, мовляв, збільшення фонду оплати праці і обов’язкових відрахувань, які через підвищення мінімальної зарплати до 3200 грн зросли вдвічі, тягнуть додаткові витрати. Крім того, транспортні комунальні підприємства виключені зі списку організацій, для яких діють тарифи на електроенергію, як для населення, а це майже вдвічі більше. Транспортники і чиновники чекають від городян розуміння, а вирішальне слово – за мером. При цьому в міськраді розповідають, що прохання транспортників розглянуть на тижні.

На ділі ж харків’яни бурхливо відреагували на такі новини: соцмережі заповнили гнівні коментарі. “Може, проїзд і дурниця, але є ж ще оплата комунальних послуг – близько 2000 грн, стільки ж як мінімум йде в місяць на харчування, а зарплати у людей менше 100 доларів Підвищення цін на проїзд в цій ситуації – це копійка, яка гривню береже”, – пише харків’янка Світлана Ірха. А місцевий інженер Андрій Петренко вже підрахував, що нові розцінки на проїзд вивудить з гаманця додатково 60 грн. “Я користуюся і тролейбусом, і підземкою. На місяць потрібно на проїзд 220 грн, а в разі підвищення ця сума становитиме 280 грн”, – говорить чоловік.

У пошуках попутників

Слідом за електротранспортом може подорожчати і проїзд в маршрутках. Як розповів нам керівник фірми-перевізника Рафік Гадіров, “нинішня вартість проїзду в маршрутках, з урахуванням подвійного збільшення податку на зарплати, ставить компанії у важкі умови”. Коли саме зміниться вартість квитка, перевізники не говорять, але багато харків’ян починають підшукувати способи економії на проїзді. Все частіше в мережі можна зустріти оголошення послуг попутника. Їх залишають водії машин, які підвозять на роботу жителів своїх районів, щоб заощадити на бензині. Наприклад, комфортно і без тисняви можна щоранку в будні добиратися з вулиці Велозаводської до Південного вокзалу всього за 10 грн. Якщо ж їхати на громадському транспорті, доведеться зробити мінімум одну пересадку і витратити від 8 до 11 грн, залежно від видів транспорту. Так само можна дістатися з Пісочина до центру Харкова.

Читайте також: УКРАЇНСЬКЕ МІСТО-МІЛЬЙОННИК ВИЗНАЛИ НАЙБІЛЬШ КРИМІНАЛЬНИМ У ЄВРОПІ

Джерело.

Related Post