Інтернет
Facebook відсікатиме провокаційні новини у стрічці

Facebook змінить алгоритм новинної стрічки для боротьби з провокаційними заголовками. Про це повідомляє УНІАН.

Численні скарги користувачів змусили соціальну мережу змінити механізм складання новинної стрічки. Користувачі були незадоволені тим, що заголовки статей вводять в оману або не містять ключову інформацію, змушуючи читача клікнути.

Неінформативними та провокаційними заголовками вважають такі, як: «Вона заглянула під диванну подушку і побачила це… Я був в шоці!», «Собака облаяла листоношу, його реакція була незрівнянна» , «Він поклав часник в черевики, перед тим як лягти спати, в те, що сталося далі, неможливо повірити».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зарядка із зіркою: апетитна Кім Кардашьян показала, як качає попу (відео)

Компанія виділяє два типи «клікбейт» (від слів «Click» (клікнути) і «Bait» (принада)) заголовків.

Це заголовки, які не дають заздалегідь зрозуміти зміст матеріалу («Ви не повірите, хто спіткнувся і впав на червоній доріжці») і заголовки, які перебільшують значущість нотатки («чи Правда, що яблука шкідливі для вас?»).

Компанія проаналізувала десятки тисяч подібних матеріалів, і створила алгоритм, що працює за аналогією зі спамфільтром в електронній пошті. Він може виявляти фрази, що часто зустрічаються в клікбейт-заголовках і визначати сторінки, які регулярно публікують подібні замітки.

Тепер публікації сайтів і сторінок у соцмережі з поганою рекомендацією рідше з’являтимуться в стрічках користувачів.

Джерело

Related Post

facebook