fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Інтернет
Facebook відсікатиме провокаційні новини у стрічці

Facebook змінить алгоритм новинної стрічки для боротьби з провокаційними заголовками. Про це повідомляє УНІАН.

Численні скарги користувачів змусили соціальну мережу змінити механізм складання новинної стрічки. Користувачі були незадоволені тим, що заголовки статей вводять в оману або не містять ключову інформацію, змушуючи читача клікнути.

Неінформативними та провокаційними заголовками вважають такі, як: “Вона заглянула під диванну подушку і побачила це… Я був в шоці!”, “Собака облаяла листоношу, його реакція була незрівнянна” , “Він поклав часник в черевики, перед тим як лягти спати, в те, що сталося далі, неможливо повірити”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зарядка із зіркою: апетитна Кім Кардашьян показала, як качає попу (відео)

Компанія виділяє два типи “клікбейт” (від слів “Click” (клікнути) і “Bait” (принада)) заголовків.

Це заголовки, які не дають заздалегідь зрозуміти зміст матеріалу (“Ви не повірите, хто спіткнувся і впав на червоній доріжці”) і заголовки, які перебільшують значущість нотатки (“чи Правда, що яблука шкідливі для вас?”).

Компанія проаналізувала десятки тисяч подібних матеріалів, і створила алгоритм, що працює за аналогією зі спамфільтром в електронній пошті. Він може виявляти фрази, що часто зустрічаються в клікбейт-заголовках і визначати сторінки, які регулярно публікують подібні замітки.

Тепер публікації сайтів і сторінок у соцмережі з поганою рекомендацією рідше з’являтимуться в стрічках користувачів.

Джерело

Related Post