fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Суспільство
Фанати приголомшені: Лідія Таран розповіла шокуючу правду про стосунки з екс-чоловіком Доманським

Ведуча зізналася, що “історія закінчилася і це на краще”.

Зірка телеканалу 1+1, куратор ініціативи “Здійсни мрію” Лідія Таран, яка нещодавно увійшла до рейтингу найкрасивіших людей України за версією журналу Viva!, з’явилася на обкладинці глянцю “Караван историй”.

Це перші знімання телеведучої за довгий період, адже події в країні та допомога дітям, яка захопила Лідію, розставили свої пріоритети.

У щирому інтерв’ю зірка ТСН розповіла читачам свої особисті новини, що зазвичай залишаються за кадром, зокрема, про минулі роки та плани на майбутнє, про те, як вдалося вибудувати стосунки з батьком доньки Василинки Андрієм Доманським і, звичайно, про грандіозний проект “Здійсни мрію”, який допомагає втілити в реальність мрії важкохворих дітей.

“У школі я почувалася дуже дискомфортно. Однокласники зі мною не розмовляли, думаю, я була і одягнена якось бідно, та й взагалі, не сильно їм цікава”, — ділиться спогадами Ліда, яка, до речі, навчалася у важкі для країни роки.

В інтерв’ю Ліда вперше відкрито говорила і про особисте життя. Вона поділилася з читачами статусом стосунків з колишнім чоловіком Андрієм Доманським, його спілкуванням з дочкою Василиною.

“На якомусь етапі ми були важливими і потрібними людьми одне для одного, але історія завершилася, і це на краще”, — сказала Лідія.

Звісно, розмова з Лідією не могла не торкнутися її масштабної благодійної діяльності. Останні 8 місяців Таран є куратором великого благодійного проекту “Здійсни мрію”, присвячуючи свій час здійсненню мрій важкохворих дітей, для яких кожний прожитий день – це диво.

“За півроку ми здійснили 21 мрію. За планом проект “Здійсни мрію” має перетворитися у всеукраїнський рух. Також є надія стати партнером світового фонду Make-А-Wish”, — прокоментувала Лідія.

Ведуча також поділилася сподіваннями на жіноче щастя та кохання.

“У мені закладена і материнська плата, і батьківська програма, і, звичайно, бажання жити в любові і бути в парі – це найприродніший стан”, — каже Лідія.

“Я, знаєте, неідеальна жінка. Але й ідеального чоловіка не чекаю. Проте вірю в те, що “моя людина”, безумовно, існує, просто ми ще не зустрілися, час не настав”, — додала телеведуча.

Читайте також: З’ЯВИЛИСЯ ПОДРОБИЦІ ВБИВСТВА НЕМОВЛЯТИ, ЯКЕ НАРОДИЛА ШКОЛЯРКА

Джерело.

Related Post