fbpx
Breaking News
Тепер вона живе в моїй квартирі, розпоряджається рушниками і їздить на машині, яку з чоловіком вибирали мені. Пригріла на грудях, як то кажуть! Жінки, будьте обережні, зближуючись з самотніми суперницями…
Цукрові колечка на кефірі: ніжні, пухкі, повітряні, довго лишаються свіжими. Готуються так легко, що 10-річна донечка вже сама робить їх на всю родину!
10 перевірених способів видалити чорнила від кулькової ручки зі шпалер. Мене вони виручали не один раз. Думаю, всім, в кого маленькі дітки, може знадобитися.
Домашній крем Рафаелло – це така божественна смакота! Готувати такий крем просто, всього 4 інгредієнти, але важливо, щоб були використані якісні продукти. Ідеально пасує до свіжого білого хлібу, гарячої кави або чаю.
Поки теревеніла з подружками, які зайшли несподівано на каву, приготувала це сирно-шоколадно-цитринове диво. Смак приголомшив навіть мене – така вийшла насолода!
Цікаве
Фантастично, але її знайшли на… (ФОТО) Знаменита шведська школярка Грета Тунберг – мандрівниця в часі, яка прибула з попередженням?

Мандрівниця в часі: Грету Тунберг знайшли на фото 120-річної давності

Екоактівістка Тунберг, яка походить з акторської родини, прославилася після того, як у віці 15 років почала протестувати біля будівлі шведського парламенту, закликаючи до негайних дії по боротьбі зі зміною клімату.

Дівчині, яка виступала в ООН, навіть пророкували Нобелівську премію миру, хоча вона їй так і не дісталася. Зате у неї є безліч інших нагород.

У 2019 у себе на батьківщині в Швеції вона була проголошена «Жінкою року». Американський журнал Time в 2018 році називав її в числі найвпливовіших підлітків світу, а в 2019-му – в числі 100 найбільш впливових людей планети.

У жовтні 2019 року вона також потрапила в список «100 впливових і надихаючих жінок 2019 року» за версією Бі-бі-сі.

І ось в архівах Університету Вашингтона виявили фотографію, на якій зліва зображена дівчинка-підліток, яка виглядає точною копією 16-річної Грети. Як повідомляє британська газета The Sun, фото було зроблено на канадській території Юкон приблизно в 1898 році.

Прихильники теорій про паранормальні і загадкові явища прийшли до висновку, що знаменита шведська школярка Грета Тунберг – мандрівниця в часі.

«Вона – мандрівниця в часі, яка прибула до нас з попередженням про майбутнє. Це єдине пояснення», «Одна особа. Це прямо лякає!», «Дивовижна схожість» – писали коментатори в соцмережі Twitter про двійника Грети.

Джерело:

Related Post