fbpx
Breaking News
Лідія не хотіла доглядати чоловіка, який потрапив в aварiю. Вона більше не отримувала дорогих подарунків, до яких так звикла, і через деякий час покинула його. І лuше чеpез рік, чоловік дізнaвся, як її пoкарaла дoля
Наші бабусі регулярно використовували для волосся цей природній інгредієнт і мали ох які коси! Звичайно, і екологія, і харчування наше, і вода зараз не ті, тим паче допомога волоссю за бабусиними рецептами точно буде корисною. Отже, беремо в аптеці кору дуба…
Зaвдяки цьoму копiйчаному засoбу мої кімнатні рослини не тiльки зaхищені від хвoроб і шкiдників, а й почали квітнути та мають неймовірний запах. Cпрoбуйте! Ви будeте врaжені рeзультaтом!
Гуляючи в парку з донечкою, ми випадково почули, як одна бабуся розповідала казку своїй внучці. Дослухавши її до кінця, я була шoкoвана, адже такої правдивої історії ми дітям не розповідаємо, а шкода
Японський тортик всього з 3-х інгредієнтів! Спокусливо м’який і ніжний, дуже простий. Я спробувала зробити – родині сподобалося! Тепер він в моїй колекції :)
Шоу-бізнес
Філіп Кіркоров не може змиритися зі смертю сестри

Філіп Кіркоров, якому 30 квітня виповниться 50 років, став гостем програми “Секрет на мільйон”. Під час інтерв’ю король поп-сцени зізнався Лері Кудрявцевої, що досі переживає про те, що у нього немає рідних братів і сестер. Єдина сестра Філіпа Кіркорова Ксенія померла, коли їй було всього сім днів від народження. Лікарі сказали, що у новонародженого не розкрилася легеня – пише “Стархіт”.

Дівчинка була дитиною Бедроса Кіркорова і його другої дружини Людмили, з якої він створив сім’ю після відходу з життя Вікторії, мами Філіпа Кіркорова. Дружина Бедроса Кіркорова завагітніла вже в досить зрілому віці, коли їй було за сорок років. Філіп Кіркоров довідався про малятко вже після її народження.

“Я дізнався про все, коли дівчинка вже народилася, і коли легеня не розкрилася, – зізнається Філіп Кіркоров. – Я тоді дуже лаявся і кричав на батька. Ситуація була непростою. Люда завагітніла після сорока років, був високий ризик. Адже можна було привезти її в Москву, а не народжувати в пологовому будинку маленького містечка”.

Трагедія сталася в 2002 році, в той час Філіп Кіркоров був одружений з Аллою Пугачовою. Артист впевнений, що вони з Аллою змогли б знайти для дружини Бедроса і їх дочки в Москві найкращих лікарів, і все могло б скластися зовсім інакше. “Я дізнався останній, що сестра народилася, – журиться Філіп Кіркоров. – Можливо, батько боявся, що я ще ревную, що він одружився… І я, і Алла ми дуже переживали, що не вдалося врятувати Ксенію. Зараз їй було б п’ятнадцять років”.

Читайте також: МОЛОДА ДРУЖИНА МИКОЛИ ТИЩЕНКА НАРОДИЛА ЙОМУ СИНА

Філіп Кіркоров зізнався, що жодного разу не був на могилі сестри і не приїжджав ховати її. “Я всього три рази в житті був на похоронах – у мами, у брата Алли і у Жанни Фріске. І я зрозумів, що винести цього не можу…”, – сказав співак. Зірка завжди пам’ятає про новонароджену Ксенію, і коли буває в храмах, ставить свічку за упокій її душі.

Джерело.

Related Post