fbpx
Breaking News
В один прекрасний день я набрала маму і попросила забрати малого з садка. На що вона м’яко відповіла, що не зможе, так як сидить з онукою Дмитра. Мене цей нюанс насторожив, і я через кілька днів зробила рeйдeрський візит в квартиру батьків. Там мене i чекав сюрприз
Матимемо 1000: нову гривневу банкноту номіналом у 1000 гривень для початку випустять в обсязі 5 мільйонів штук
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Світ
Forbes опублікував рейтинг найбагатших відеоблогерів Youtube

Найбагатшим став шведський відеоблогер, який прославився своїми “летсплеями”: він грає і одночасно коментує проходження відеоігор.

Журнал Forbes опублікував рейтинг найбільш високооплачуваних відеоблогерів на Youtube. Список дуже багатогранний, у ньому присутні і репер, і жартівник, занудний пекар і пару псевдонімних геймерів. І всі вони зробили стан понад $ 5 млн лише за минулий рік.

Наголошується, що список вдруге поспіль очолив 27-річний житель Швеції по імені Фелікс Аврид Кельберг, відомий під ніком PewDiePie. Шведський відеоблогер прославився своїми “летсплеями”: він грає і одночасно коментує проходження відеоігор. За оцінкою журналу, з червня по червень 2015 – 2016 року він заробив 15 мільйонів доларів. На його канал підписані більше 50 мільйонів користувачів.

Другий рядок рейтингу зайняв пранкер Роман Етвуд — він заробив вісім мільйонів доларів. Частину коштів блогер отримав з продажу сувенірів і фільму “Природжені жартівники”.

Третє місце посіла стендап-комік Ліллі Сінгх. Її стан за рік збільшився в три рази і склав 7,5 мільйона доларів. На канал дівчини підписані 10,2 мільйона людей. Всього в рейтинг увійшли 12 відеоблогерів. Як пише Forbes, за рік вони всі разом заробили 70,5 мільйона доларів.

Перше місце рейтингу отримала стрічка “Один вдома” з Маколеєм Калкіним в головній ролі. Вперше глядачі побачили фільм в 1990 році: в американському прокаті він зібрав 285,76 мільйона доларів, а в світі – 476,68 мільйона.

Читайте також:ОБРАЗА – наслідок гордині і невміння спілкуватися

Джерело.

Related Post