fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Інтернет
Фото бабусь в аеропорту Бориспіль: в мережі розповіли, куди ж летіли пенсіонерки

Бабусі, що були у Борисполі, та фото яких наробили чимало шуму у соцмережах, летіли на міжнародний фольклорний фестиваль в Угорщину, передає Канал 24.

Про це розповіла співробітниця “МТС Україна” Тетяна Швайка.

1 серпня, нагадаємо, в мережі активно обговорювали фотографію з “Борисполя”, де українські бабусі в хустинах готуються до польоту в Будапешт.

Як стало відомо, що і дорогу, і перебування українських бабусь в Будапешті профінансував угорець Міклош Боз, що цікавиться українським фольклором.

Читайте також: Вступ 2017: Міносвіти оприлюднило списки абітурієнтів, рекомендованих на бюджет

“Він уже кілька років збирає український фольклор. Робить аудіо- та відеозаписи наших пісень, представляв кілька проектів в Україні, організовував виступи українських колективів в Угорщині. Він намагається зібрати і зберегти нашу історію для нас, а ми б і не знали, якби не фото бабусь в аеропорту”, – написала Людмила Шубіна.

Крім того, донька однієї зі співачок розповіла, що цей колектив називається “Берегиня”, а його учасниці родом з села Козацьке Чернігівської області.

Читайте також: Більше ніяких черг! Замовити біометричний паспорт можна через iGov: інструкція

“Галина Миколаївна, моя мама. Співає багато років. Їй 79. У неї господарство, доглядає за моїм 85-річним батьком”, – написала Катерина Демида.

Related Post