fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Без рубрики
Фото, яке краще за слова говорить про Трампа і Обаму

Нинішній президент США показав мільярдерові, хто є хто

Під час передвиборної гонки в США кандидат у президент Дональд Трамп не раз кидав камінь в город чинного глави Сполучених Штатів Барака Обами, проте в мережі з’явилося фото, де гранично ясно без слів, хто є хто.

У мережі з’явилося фото, на якому Обама під час сильного дощу пожертвував місцем під парасолькою заради своєї дружини Мішель.

У випадку з Трампом, хоч і не було дощу, а замість нього, ймовірно, спекотне сонце, джентельменством мільярдер не відзначився, не пустивши під парасольку свою пасію.

“Іноді одне фото говорить про людину більше ніж всі зняті про нього рекламні ролики і написані рекламні статті. Різниця, як то кажуть, видно неозброєним оком”, – так прокоментував фото народний депутат Борислав Береза в Facebook.

Обама і Трамп не раз вплутувалися в обопільні звинувачення один одного. Так, Обама заявляв, що кандидат в президенти не володіє необхідними якостями, щоб управляти країною. Також американський президент заявляв, що частина пропозицій, які викладає Трамп, є зрадою американських цінностей.

У свою чергу мільярдер також дозволив собі на адресу Обами кілька образливих слів. Трамп розкритикував нинішнього лідера країни Барака Обаму за те, що той недостатньо різко відреагував на наданий йому прийом на саміті G20.

Також він розкритикував політику Обами по Україні і назвав катастрофою два президентські терміни нинішнього президента.

Трамп і Обама

Читайте також: Наступник Путіна поверне Крим Україні

Джерело

Related Post