fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Спорт
ФОТОФАКТ. Гімнастка Євгенія Гомон шокувала шпагатом перехожих в Нью-Йорку

Спортсменка проводить вільний час в США

Учасниця Олімпіади-2016 в змаганнях з художньої гімнастики Євгенія Гомон продовжує відпочивати після виступів в Ріо.

Нагадаємо, що на Іграх в Ріо-де-Жанейро українська команда з художньої гімнастики (Дмитраш, Гомон, Гридасова, Гудим, Возняк) посіла сьоме місце.

В одній із соціальних мереж Євгенія Гомон поділилася яскравим фото в Нью-Йорку, дещо шокувавши перехожих.

shpagatту Англії – Лаура Меррін (фото)

Джерело

Related Post