fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Спорт
ФОТОФАКТ. Височенний баскетболіст помірявся зростом із мініатюрною гімнасткою

Дірк Новіцкі зробив фото з Сімоною Байлз

Форвард “Далласа” Дірк Новіцкі вирішив довести, що великі атлети можуть мати будь-які зріст і вага, і зробив фото з чотирикратною олімпійською чемпіонкою Ріо-2016 з спортивної гімнастики Сімоною Байлз.

При зрості в 213 см Дірк і так є дуже високою людиною, проте в парі з мініатюрною Сімоною німецький баскетболіст виглядає просто гігантом.

foto

Джерело

Related Post