fbpx
Breaking News
Лідія не хотіла доглядати чоловіка, який потрапив в aварiю. Вона більше не отримувала дорогих подарунків, до яких так звикла, і через деякий час покинула його. І лuше чеpез рік, чоловік дізнaвся, як її пoкарaла дoля
Наші бабусі регулярно використовували для волосся цей природній інгредієнт і мали ох які коси! Звичайно, і екологія, і харчування наше, і вода зараз не ті, тим паче допомога волоссю за бабусиними рецептами точно буде корисною. Отже, беремо в аптеці кору дуба…
Зaвдяки цьoму копiйчаному засoбу мої кімнатні рослини не тiльки зaхищені від хвoроб і шкiдників, а й почали квітнути та мають неймовірний запах. Cпрoбуйте! Ви будeте врaжені рeзультaтом!
Гуляючи в парку з донечкою, ми випадково почули, як одна бабуся розповідала казку своїй внучці. Дослухавши її до кінця, я була шoкoвана, адже такої правдивої історії ми дітям не розповідаємо, а шкода
Японський тортик всього з 3-х інгредієнтів! Спокусливо м’який і ніжний, дуже простий. Я спробувала зробити – родині сподобалося! Тепер він в моїй колекції :)
Шоу-бізнес
Гайтана розповіла про стосунки з коханим і знайомство з батьком

Співачка Гайтана зізналася, що закохана і дуже щаслива зі своїм нареченим. Зірка вперше прокоментувала чутки про свого нового хлопця в інтерв’ю “Світському життю” і спростувала припущення, що збирається заміж через вагітність.

“Спитай мене, чи щаслива я цієї весни. Так, я щаслива і закохана. Тому ніяких дієт! Коли ти закоханий, дієта тобі не потрібна! Ти однозначно втрачаєш вагу”, — говорить співачка, натякаючи на палкі стосунки.

Зі своїм обранцем вона знайома не так давно, але батько Гайтани вже готується приїхати з Конго, щоб познайомитися з майбутнім зятем.

До того ж, Гайтана спростувала чутки про те, що хоче заміж, тому що чекає дитину. “Ні, це не так”, — сказала вона.

Читайте також: У КИЄВІ З ВИСТАВКИ НА СОФІЙСЬКІЙ ПЛОЩІ ВКРАЛИ УНІКАЛЬНУ ПИСАНКУ

Джерело.

Related Post