fbpx
Breaking News
В нашій родині ми всі просто обожнюємо омлети! Останнім часом “підсіли” на оцей: простий у приготуванні, але з особливістю, яка робить страву оригінальною. Аромат трав заряджає енергією на весь день! Пропоную і вам цей рецептик.
Це шалено смачно і якісно! Раджу! 30 хвилин – і ви подаєте до столу рідним чи друзям найкраще печиво до чаю чи кави. Перевірено – зникають печеньки миттєво!
Як вам?.. В Україну їдуть коміки, які підтримали анексію Криму. А в передноворічний вечір вони кілька годин розважали глядачів 112 каналу…
Закарпатські кіфлики – це, як не кажіть, бренд! А готувати їх мене навчила одна господиня з Закарпаття – це дуже легко! А смакота – не передати, цю випічку люблять як дорослі, так і діти, і скільки б не напекла, все з’їдять!
Якщо пиріжки, то лише за цим унікальним рецептом. Порадила його кума, а кума поганого не порадить! Пиріжки виходять м’якенькі та апетитні! Ну дуже смачні, пальчики оближеш! При чому, таке тісто для пиріжків є універсальним, підходить як для солодкої, так і для соленої начинки
Технології
Гарачі клавіші, які назавжди змінять ваше життя

Які поєднання клавіш ви знаєте, крім ctr+c і ctr+v? Упевнений, їх буде не дуже багато. При цьому – і ви, і ваш комп’ютер здатні на більше, досить просто знати кілька зручних шорткатів, які здатні в кілька разів прискорити роботу.

Як швидко заблокувати комп’ютер, якщо треба ненадовго відійти

Люди не люблять, коли хтось втручається в їх особистий простір. Наприклад, заглядають в монітор або дивляться ваші вкладки. Ось швидкий спосіб заблокувати комп’ютер:

Windows: кнопка “Windows” + L

Mac: Cmd + Alt + Eject

Випадково закрили важливу вкладку?

Не проблема, вам навіть не доведеться заходити в “історію”, щоб її відновити. Досить просто скористатися таким поєднанням:

Windows: Ctrl + Shift + T

Mac: Cmd + Z (для Safari) або Ctrl + Shift + T (для Google Chrome)

Раптово завис комп’ютер

Так, таке буває – запустили ресурсоємну програму і тепер комп’ютер гальмує, ні на що не реагує. Що робить більшість користувачів в такій ситуації? Просто Ctrl + Alt + Del, завершення процесів, перезавантаження, втрата незбереженого прогресу. Але ось спосіб набагато простіше:

Windows: Ctrl + Shift + Esc

Mac: Cmd + Option + Shift + Esc

Затисніть ці поєднання і система зупинить тільки активну програму, яка раніше “повісила” вам весь комп’ютер.

Швидко переключатися між вікнами

Чи не мишкою ж це робити, справді. Ось спосіб прискорити процес:

Windows: Alt + Tab

Mac: Cmd + Tab

Бонус: щоб швидко перемикати вкладки в браузері використовуйте Alt + “порядковий номер вкладки”

Швидко виділити адресу сторінки

Дуже поширений сценарій, тому даний шорткат заощадить вам годинник вільного часу:

Windows: Alt + D

Mac: Cmd + L

Потрібно терміново заховати всі вкладки в браузері?

Не важливо, що ви ховаєте і від кого саме – ми всі були в подібній ситуації, прекрасно розуміємо важливість завдання. Тому:

Windows: Windows + D

Mac: Fb + F11

Це допоможе миттєво згорнути всі відкриті вікна і вийти на робочий стіл.

Зробити скріншот частині екрана

Всі використовують для скріншотів Print Screen, хоча це дико незручно. А що якщо потрібно зробити скріншот тільки певного фрагмента екрана і у вас зовсім немає часу обрізати зображення? В такому випадку, наступне поєднання ідеально підійде:

Windows: Alt + Print Screen

Mac: Cmd + Shift + 3 (скріншот поміщається в файл), Ctrl + Shift + Ctrl + 3 (знімок екрану потрапляє в буфер обміну), Ctrl + Shift + 4 (Тільки потрібний шматок екрану потрапляє в файл), Ctrl + Shift + Ctrl + 4 (потрібний шматок потрапляє в буфер обміну).

Читайте також: Українці зможуть купити вітчизняний електробайк

Джерело

Related Post