fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Технології
Гарачі клавіші, які назавжди змінять ваше життя

Які поєднання клавіш ви знаєте, крім ctr+c і ctr+v? Упевнений, їх буде не дуже багато. При цьому – і ви, і ваш комп’ютер здатні на більше, досить просто знати кілька зручних шорткатів, які здатні в кілька разів прискорити роботу.

Як швидко заблокувати комп’ютер, якщо треба ненадовго відійти

Люди не люблять, коли хтось втручається в їх особистий простір. Наприклад, заглядають в монітор або дивляться ваші вкладки. Ось швидкий спосіб заблокувати комп’ютер:

Windows: кнопка “Windows” + L

Mac: Cmd + Alt + Eject

Випадково закрили важливу вкладку?

Не проблема, вам навіть не доведеться заходити в “історію”, щоб її відновити. Досить просто скористатися таким поєднанням:

Windows: Ctrl + Shift + T

Mac: Cmd + Z (для Safari) або Ctrl + Shift + T (для Google Chrome)

Раптово завис комп’ютер

Так, таке буває – запустили ресурсоємну програму і тепер комп’ютер гальмує, ні на що не реагує. Що робить більшість користувачів в такій ситуації? Просто Ctrl + Alt + Del, завершення процесів, перезавантаження, втрата незбереженого прогресу. Але ось спосіб набагато простіше:

Windows: Ctrl + Shift + Esc

Mac: Cmd + Option + Shift + Esc

Затисніть ці поєднання і система зупинить тільки активну програму, яка раніше “повісила” вам весь комп’ютер.

Швидко переключатися між вікнами

Чи не мишкою ж це робити, справді. Ось спосіб прискорити процес:

Windows: Alt + Tab

Mac: Cmd + Tab

Бонус: щоб швидко перемикати вкладки в браузері використовуйте Alt + “порядковий номер вкладки”

Швидко виділити адресу сторінки

Дуже поширений сценарій, тому даний шорткат заощадить вам годинник вільного часу:

Windows: Alt + D

Mac: Cmd + L

Потрібно терміново заховати всі вкладки в браузері?

Не важливо, що ви ховаєте і від кого саме – ми всі були в подібній ситуації, прекрасно розуміємо важливість завдання. Тому:

Windows: Windows + D

Mac: Fb + F11

Це допоможе миттєво згорнути всі відкриті вікна і вийти на робочий стіл.

Зробити скріншот частині екрана

Всі використовують для скріншотів Print Screen, хоча це дико незручно. А що якщо потрібно зробити скріншот тільки певного фрагмента екрана і у вас зовсім немає часу обрізати зображення? В такому випадку, наступне поєднання ідеально підійде:

Windows: Alt + Print Screen

Mac: Cmd + Shift + 3 (скріншот поміщається в файл), Ctrl + Shift + Ctrl + 3 (знімок екрану потрапляє в буфер обміну), Ctrl + Shift + 4 (Тільки потрібний шматок екрану потрапляє в файл), Ctrl + Shift + Ctrl + 4 (потрібний шматок потрапляє в буфер обміну).

Читайте також: Українці зможуть купити вітчизняний електробайк

Джерело

Related Post