fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Україна
Газове питання для України вирішуватиме єврокомісар у Москві

Москву найближчим часом має відвідати Європейський комісар з питань енергетичного союзу Марош Шевчович, щоб провести переговори щодо “зимового пакету” постачання газу в Україну.

Про це на умовах анонімності розповів чинний посадовець ЄС.

“У найближчому майбутньому єврокомісар Шефчович відвідає Москву. І не тільки для обговорення умов зимового пакету, а й для переговорів щодо того, що Україна лишатиметься важливим транзитним партнером і після 2018 року”,– зазначив він.

За його словами, йдеться про візит, який відбудеться в рамках переговорів про постачання газу в Україну та його безперебійного транзиту.

“Ці переговори відбуватимуться в рамках тристоронніх консультацій – між Україною, ЄС та РФ” , – підкреслив чиновник.

Співрозмовник ресурсу також додав, що мають відбутися зустрічі як на урядовому рівні, так і з “Газпромом”. Разом з тим, європейський посадовець порадив не очікувати значних зрушень саме після цього візиту.

“Я не очікую, що буде якесь рішення саме зараз. Це лише перші переговори. Але зрештою ми сподіваємося на успіх переговорів щодо зимового пакету” , – підсумував представник ЄС.

Читайте також: СМЕРТЕЛЬНА ДТП ПІД КИЄВОМ: ПОЗАШЛЯХОВИК ВРІЗАВСЯ В БЕТОННІ БЛОКИ

Джерело.

Related Post