fbpx
Breaking News
В один прекрасний день я набрала маму і попросила забрати малого з садка. На що вона м’яко відповіла, що не зможе, так як сидить з онукою Дмитра. Мене цей нюанс насторожив, і я через кілька днів зробила рeйдeрський візит в квартиру батьків. Там мене i чекав сюрприз
Матимемо 1000: нову гривневу банкноту номіналом у 1000 гривень для початку випустять в обсязі 5 мільйонів штук
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Політика
Генпрокуратура хоче порушити справу проти ініціатора кампанії з відставки Насірова

Народний депутат фракції “Об’єднання “Самопоміч” Андрій Журжій відповів на заяву Генерального прокурора про реєстрацію кримінального провадження та проведення перевірки ДФС щодо можливого ухиляння ним від сплати податків.

Нардеп зазначив, що подана ним електронна декларація повністю відповідає податковій декларації, поданій навесні цього року. Окрім того, податкова декларація, подана навесні, уже перевірялась ДФС відповідно до законодавства, і народний депутат отримав довідку про відсутність податкового боргу.

“Більше того, я сплатив понад 600 тисяч податків зі своїх доходів за 2015 рік. Наскільки я розумію, провадження ще не зареєстроване, однак заява Генерального прокурора є повністю маніпулятивною. Юрій Луценко сказав, що провадження реєструються щодо народних депутатів, які задекларували понад 100 тисяч доларів готівкою. У моїй декларації немає готівки взагалі, тому що мені немає що декларувати.

До початку роботи у Верховні Раді – до 2014 року – я працював у бізнесі – очолював юридичний департамент однієї із найбільших торговельних компаній країни. Також моя родина володіє бізнесом із надання фінансових послуг та невеликим будівельним підприємством. Я отримую офіційні доходи на банківську картку і витрачаю їх з картки”, – зазначає Андрій Журжій.

Водночас народний депутат не виключає, що заяви Генпрокурора є реакцією на ті звернення, які він зробив цього тижня у Верховній Раді.

Нагадаємо, народний депутат розпочав у парламенті збір підписів для звернення до уряду щодо відставки керівників ДФС Насірова та Білана, а також ініціював кампанію “STOP BASTARDS”, де підприємці можуть залишати свої скарги на порушення у роботі працівників фіскальної служби.

“Я уже понад півроку займаюсь розслідуванням злочинної діяльності ДФС. Вже є два звернення до прем’єр-міністра щодо звільнення Насірова та Білана. За моїми зверненнями проти керівника ДФС Романа Насірова зараз порушено 4 кримінальні провадження. Ще одне Генеральна прокуратура відмовляється порушувати”, – додає Андрій Журжій.

За його словами, у разі відкриття кримінального провадження народний депутат діятиме відповідно до законодавства та спокійно відстоюватиме свої інтереси.

«Мені немає чого приховувати», – наголошує Андрій Журжій.

Читайте також: АВТОБУС З ІНОЗЕМНИМИ ТУРИСТАМИ ПЕРЕКИНУВСЯ ПІД ЛЬВОВОМ

Джерело.

Related Post