fbpx
Політика
Голова НБУ Гонтарева йде у відставку

Після більш 2,5 року роботи в Нацбанку його голова Валерія Гонтарева прийняла рішення піти у відставку, повідомили джерела “РБК-Україна” в Адміністрації президента (АП).

Як зазначають в АП, це вже нібито не перша спроба Гонтаревої покинути крісло керівника центробанку. І, швидше за все, цього разу прохання Гонтаревої буде задоволено, кажуть джерела.

“Рішення прийнято, шукають нового голову. Вона не писала заяву, але заявила складу правління Нацбанку, що йде з посади”, – повідомили в оточенні президента України Петра Порошенка.

У прес-службі Національного банку ці повідомлення поки що не спростовують і не підтверджують.

Видання зазначає, що список “на заміну” Гонтаревої невеликий, але новим головою НБУ може стати екс-прем’єр Арсеній Яценюк.

За даними видання, Гонтарева хоче повернутися до приватного сектору, не виключено, що до компанію ICU (група “Інвестиційний капітал Україна”, – Ред.), де до призначення в НБУ вона обіймала посаду голови ради директорів.

Читайте також: СІМ РАЗ ПЕРЕВІР – ОДИН РАЗ ПРИДБАЙ: ЯК НЕ СТАТИ ВЛАСНИКОМ «КВАРТИРИ-ПРИМАРИ»?

Нагадаємо, раніше ЗМІ неодноразово повідомляли про майбутню відставку Гонтаревої, але щоразу голова Нацбанку спростовувала цю інформацію.

Джерело.

Related Post

facebook