fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Економіка
Головна Економічні новини Економіка Розенко визнав несправедливість пенсійних виплат в Україні

“Осучаснення” пенсій є одним із пріоритетних проектів уряду, проте на його реалізацію потрібно додатково від 30 до 40 млрд грн. Про це заявив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко в інтерв’ю “Радіо Свобода”.

“Безумовно, несправедливість у виході на пенсію у нас є. І це питання так званого осучаснення пенсії. На сьогоднішній день я можу сказати, що це буде один з перших проектів уряду, які ми будемо намагатися реалізувати в соціальній сфері в 2017 році. На осучаснення пенсій нам потрібно додатково від 30 до 40 млрд грн в залежності від механізмів осучаснення – зараз у нас є дві моделі”, – розповів Розенко.

За його словами, Кабмін розраховує на позитивний для Пенсійного фонду ефект від підвищення “мінімалки”.

“Ми дуже розраховуємо на легалізацію, на те, що підвищення мінімальної зарплати до 3200 грн дасть нам додатковий ресурс до Пенсійного фонду. Ми його направимо в першу чергу саме на осучаснення, щоб вирівняти ситуацію в умовах пенсійного забезпечення тих людей, які виходили на пенсію 7, 10, 15 років тому, і людей, які виходять на пенсію сьогодні”, – пояснив Розенко.

“Несправедливість є. Ми про це знаємо. І знову-таки кажу, що програма осучаснення записана в планах уряду”, – підсумував віце-прем’єр.

Нагадаємо, з 1 січня 2017 року Україна виросла мінімальна зарплата – до 3200 грн. Слідом за “мінімалкою” Кабмін в новому році обіцяє підняти і пенсії – в середньому на 300 грн.

Читайте також: НОВІ ЗАРПЛАТИ ЗМІНЯТЬ ЖИТТЯ УКРАЇНЦІВ: КОМУ І КОЛИ ВИПЛАТЯТЬ БІЛЬШЕ

Джерело.

Related Post