fbpx
Breaking News
Я зустрічалася з одруженим чоловіком, у якого в шлюбі не було дітей. Він був в повній впевненості, що проблема в ньому. Говорив, як хоче рідних дітей, що пішов би від дружини, якби я ощасливила його. І тут сталося диво! Він пішов, але від мене!
Я пішла всупереч бажанню батьків. У серпні 2007 року ми взяли з будинку малятка Михайлика. Першим здивуванням для мене стала спроба його заколисати. Нічого не вийшло, він заколисував себе сам: схрещував ноги, клав два пальця в рот і гойдався з боку в бік. Я свято вірила, що любов сильніша за генетику. Це була ілюзія
Я була щаслива, вірила, що батьки розділять цю радість зі мною. Однак тато сказав, що не для того він стільки горбатився, щоб віддавати свої статки чужинцю. « Я вас благословлю, але ні копійки грошей ви від нас не отримаєте », – це були його останні слова. Тоді мені здавалося, що з милим рай і в курені. Як же я помилялася!
Якщо у мене в холодильнику залежалась капустина, тоді я одразу ж готую цю неймовірно смачну запіканку. Приготувати її дуже легко, а виходить неймовірно смачно! А ще, я готую її замість голубців, коли геть немає часу – це значно краще і простіше! Спробуйте!
Господиньки, рекомендую спекти цей смачний НОВИЙ пляцок “Зелений гай”: рецепт дуже вдалий, пляцок виходить м’якенький, ніжний, не приторний і легко печеться
Економіка
Головна Економічні новини Економіка Розенко визнав несправедливість пенсійних виплат в Україні

“Осучаснення” пенсій є одним із пріоритетних проектів уряду, проте на його реалізацію потрібно додатково від 30 до 40 млрд грн. Про це заявив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко в інтерв’ю “Радіо Свобода”.

“Безумовно, несправедливість у виході на пенсію у нас є. І це питання так званого осучаснення пенсії. На сьогоднішній день я можу сказати, що це буде один з перших проектів уряду, які ми будемо намагатися реалізувати в соціальній сфері в 2017 році. На осучаснення пенсій нам потрібно додатково від 30 до 40 млрд грн в залежності від механізмів осучаснення – зараз у нас є дві моделі”, – розповів Розенко.

За його словами, Кабмін розраховує на позитивний для Пенсійного фонду ефект від підвищення “мінімалки”.

“Ми дуже розраховуємо на легалізацію, на те, що підвищення мінімальної зарплати до 3200 грн дасть нам додатковий ресурс до Пенсійного фонду. Ми його направимо в першу чергу саме на осучаснення, щоб вирівняти ситуацію в умовах пенсійного забезпечення тих людей, які виходили на пенсію 7, 10, 15 років тому, і людей, які виходять на пенсію сьогодні”, – пояснив Розенко.

“Несправедливість є. Ми про це знаємо. І знову-таки кажу, що програма осучаснення записана в планах уряду”, – підсумував віце-прем’єр.

Нагадаємо, з 1 січня 2017 року Україна виросла мінімальна зарплата – до 3200 грн. Слідом за “мінімалкою” Кабмін в новому році обіцяє підняти і пенсії – в середньому на 300 грн.

Читайте також: НОВІ ЗАРПЛАТИ ЗМІНЯТЬ ЖИТТЯ УКРАЇНЦІВ: КОМУ І КОЛИ ВИПЛАТЯТЬ БІЛЬШЕ

Джерело.

Related Post