fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Україна
Головний люстратор України завершила роботу

Директорка департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України Тетяни Козаченко завершила роботу у відомстві.

Про це вона повідомила у Facebook.

Козаченко зазначила, що 21 листопада став для неї останнім днем роботи на державній службі.

“Сьогодні ми вшановуємо вибір бути гідними і вільними .

Тому я не буду писати пафосних речей, а ввечері піду на головний майдан країни, щоб зустрітися з тими для кого це важливо.

Саме цей день є останнім робочим днем на державній службі – посаді директора департаменту по питанням люстрації Мін’юсту.

Для мене символічно піти саме в цей день, щоб дотриматися слова і бути гідною і вільною)). Я радію можливості долучитися до громадських ініціатив, які вважаю дуже потужним інструментом змін.

Моя вдячність всім, хто докладає зусиль на підтримку інституту очищення влади за власною ініціативою: Громадський люстраційний комітет, Тимчасова Спеціальна Комісія по перевірці суддів, USAID Ukraine – USAID Україна і всьому Департаменту Мінюсту з питань люстрації. Міністре юстиції, дякую за підтримку!”, – написала вона.

Читайте також: СУТИЧКИ НА МАЙДАНІ: АКТИВІСТИ ЗНОСЯТЬ ШИНИ І ЗАПАЛИЛИ ФАЄРИ

Джерело.

 

Related Post