fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Курйози
Голуб несподівано втрутився в радісне святкування випускного: веселе відео

Птах на відео крутилася біля дівчат, поки її не забрали з майданчика.

У Києві під час урочистої церемонії випуску курсантів з Національної академії внутрішніх справ стався курйоз з голубами.

Читайте також: НА ДОНЕЧЧИНІ ЧОЛОВІК ПРИКУВАВ ЛАНЦЮГОМ 10-РІЧНОГО ХЛОПЧИКА

“Випускний  “поліцейської академії”. Зверніть увагу на голубів миру”, – підписали журналісти Укрінформ під відео в Twitter.

Поки курсанти марширували, два птахи ходили під ногами, як ні в чому не бувало.

При цьому, один голуб все ж надалі полетів, зате другого не злякали шум і тупіт. Він крутився біля дівчат, поки його не забрали з майданчика.

З академії випустилось майже 700 бакалаврів, які будуть нести службу в підрозділах Національної поліції. 20 випускників, більшість з яких – дівчата, отримали дипломи з відзнакою.

https://twitter.com/UKRINFORM/status/1009802660252389376

Джерело.

Related Post