fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Наука
Голуби знають, що таке імпічмент

Голуби здатні не послухатися ватажка, провідного зграю не у тому напрямку, і відтіснити його на низькі рівні ієрархії.

Про це повідомляють британські зоологи, передає Naked science.

“Попередні дослідження мігруючих голубів виявили у них “навігаційну ієрархію “, де становище кожної особини пов’язано з її індивідуальним вагою, ступенем впливу на прийняття рішень при виборі напрямку перельоту”, – заявила зоолог Ізобель Уоттс.

Читайте також: Як сенсорні смартфони впливають на мозок

Вчені збільшили число помилок лідера зграї, для чого закрили голуба в приміщенні з штучним освітленням. Через це голуб не зміг орієнтуватися за Сонцем.

Експерименти ставилися на восьми зграях. Лідерів відстежували за допомогою GPS-датчиків. Зграя збивалася з шляху під час міграції.

Читайте також: Міф спростовано: вчені скасували «правило п’яти секунд»

Джерело

Related Post