fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Інтернет
Google готує інновацію для своїх користувачів

Компанії Google і Dashline розпочали створення API (інтерфейс програмування додатків) Open YOLO. Інтерфейс призначений для розробки мобільних додатків, за замовчуванням синхронізованих із менеджерами паролів, повідомляється в блозі Dashline.

Open YOLO (абревіатура від англ. You only login once – “введіть логін тільки раз”) буде представляти інтерфейс програмування з відкритим вихідним кодом. Вхід до акаунту додатків, розроблених в Open YOLO, буде здійснюватися одноразово. Крім ручного введення даних, Open YOLO має замінити технологію автозаповнення.

Читайте також: Чому не слід часто змінювати паролі у соцмережах

Першими новим інтерфейсом зможуть скористатися розробники додатків для операційної системи Android. Надалі його буде адаптовано під інші платформи. До участі в реалізації Open YOLO залучені й інші провідні менеджери паролів.

Джерело

Related Post