Політика
Горбатюк: Яценюк розповідав, як зустрічався з Януковичем під час Майдану

Екс-прем’єр заявляв, що президент-втікач був в курсі ситуації з пораненими і мертвими майданівцями, але нічого не робив.

Лідер «Народного Фронту» Арсеній Яценюк під час допиту в Генеральній прокуратурі розповідав, як він ходив на зустріч до тодішнього президента Віктора Януковича і розповідав про загиблих майданівців. Про це розповів в інтерв’ю «Громадському радіо» начальник департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк.

На питання журналістки про те, які корисні свідчення дав під час допиту в ГПУ Яценюк, він відповів: «Наприклад, свідчення про зустріч з колишнім президентом».

«Це свідчення зокрема про те, що останній знав про всі події і про поранених, і загиблих. Якщо знав, але не здійснював ніяких дій по зняттю міністра і притягнення до кримінальної відповідальності міліціонерів, які здійснювали побиття і вбивства, то можна припускати, що свідомо це допускав або навіть бажав. Однак це оцінка доказів, до якої не хотілося б вдаватися на етапі слідства», – сказав Горбатюк.

У жовтні Арсеній Яценюк сходив на допит в Генпрокуратуру, де розповів, що рішення про розгін Євромайдану було прийнято після зустрічі тодішнього президента Віктора Януковича з лідером Росії Володимиром Путіним.

Читайте також: НА КОЛІНАХ У КІРКОРОВА: ГЛЮКОЗА ОСОРОМИЛАСЯ ЧЕРЕЗ ЗАНАДТО КОРОТКУ СУКНЮ

Джерело.

Related Post

facebook