fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Події
Гори забрали життя уродженця Тернополя, осиротивши двох донечок

Під час сходження на Ушбу в  Сванетіі, що в Грузії, загинуло четверо альпіністів.  Серед них – 46-річний громадянин Ізраїлю Борис Гурфінкель, репатрійований з Тернополя.

“..Як написати про те, що не стало друга….Перед очима промайнули роки…Юність,студентські роки…Життя розводить нас: по різних містах і країнах,але є щось таке,що тримає нас купи…”, – написала на своїй сторінці в соцмережах тернополянка  Наталя Орищак. –

 

Спільно з Борисом на гору піднімався ще один ізраїльтянин, а також росіянин і швед. Зв`язок з альпіністами пропав ще 4 серпня, а тіла загиблих грузинські рятувальники знайшли 6-го. Пошуки утруднились через погані погодні умови. На думку рятувальників, альпіністи зірвались з великої висоти, ймовірно, через страховку, що обірвалась.

Читайте також: В ІСПАНІЇ СТРАШНА ДТП З СІМ’ЄЮ УКРАЇНЦІВ (ФОТО)

Борис Гурфінкель народився в Тернополі та начався у нині ТНПУ ім. В Гнатюка. До Ізраілю був репатрійований у 21 рік. Жив у кібуцє Мішмар ха-Емєк. Викладав фізику, математику та програмування.

  • “Борис був легендарним учителем з унікальним поєднанням професійних знань, гумору і благодаті. Він був дуже освіченою людиною. Це важка втрата. Я приношу співчуття його родині та всім, хто знав Бориса”, – зазначила “7 каналу” глава регіональної ради Мегіддо Іцик Холевскі

Борис Гурфінкель залишив після себе дружину і двох дочок – Еммі лише 3 місяці, Авігаль – 4 роки.

Джерело.

Related Post