fbpx
Суспільство
Гороскоп багатства: на кого в серпні зваляться тонни грошей

Серпень складно назвати сприятливим місяцем з точки зору фінансів. Виною тому стане зворотний рух Сатурна, Плутона, Уран, Марса і Меркурія.

І якщо перші три планети не роблять на окремих людей сильного впливу, то дві інші здатні створити серйозні перешкоди. На щастя, Меркурій стане директним вже 19 серпня, а ось Марс змінить становище тільки 27 числа.

Таким чином, більшу частину періоду більшості представників Зодіакального кола доведеться боротися із зовнішніми обставинами і придумувати запасні плани на випадок нестачі грошей.

Ці знаки Зодіаку очікує прибуток у серпні 2018

У плані фінансів найбільше пощастить Дівам. Через їх астрологічний будинок грошей зробить рух Венера. Під її впливом можлива поява людей, які зможуть надати матеріальну підтримку або протекцію найближчим часом.

Не виключено, що Діви знайдуть нове джерело доходів, але ця діяльність повинна бути позбавлена серйозного ризику. Позитивний аспект Венери і Марса говорить також про придбання предметів розкоші.

Читайте також: ПАНІКЕРИ І БОЯГУЗИ: 5 ЗНАКІВ ЗОДІАКУ, З ЯКИМИ КРАЩЕ НЕ ЗВ’ЯЗУВАТИСЯ

В будинку грошей Терези продовжує залишатися Юпітер. Представники цього знака не повинні упускати шанс поліпшити матеріальне становище, адже “планета удачі” пробуде в такому положенні тільки до листопада.

З астрологічної точки зору зараз вдалий момент для вкладень і інвестицій. В останню декаду місяця можна сміливо запускати власні проекти, займатися бізнесом, розвивати свої ідеї.

Деякі Терези отримають матеріальну вигоду при купівлі нерухомості або транспортного засобу.

Риби отримають шанс збільшити свої доходи за рахунок підвищення заробітної плати і преміювання. Останній літній місяць дає їм можливість проявити себе на робочому місці.

В одному з фінансових будинків буде знаходитися Венера, завдяки чому збільшується ймовірність того, що гроші прийдуть через партнера по шлюбу.

Вдалими виявляться також спекуляції, гра на фондовій біржі, не виключено отримання відшкодування від страхової компанії.

Джерело.

Related Post

facebook