fbpx
Breaking News
Центр Разумкова провів опитування: 70% українців позитивно оцінюють діяльність Зеленського, 44% – Верховної Ради
Неймовірно смачно! Без цієї страви з гарбуза наша родина не уявляє осені. Просто, корисно, легко і всім до вподоби! Готувала бабуся, мама, а тепер – і я. Просто, з фаршем, курятиною або грибами
Цю дивовижну притчу мені одного разу розповіла моя бабуся. І я, напевно, ніколи не перестану дивуватися мудрості і глибокому змісту, які закладені в цих словах
На столі задзвонив телефон. Подарунок дочки. Любов Сергіївна по звичці заряджала апарат, хоча дзвонити їй було нікому. Ось уже рік як мовчав, а тут раптом задзвонив. Номер якийсь невідомий. Вона притиснула руку до гpyдей і сіла на диван. Щось там, в гpyдях защеміло від почутого
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
Суспільство
Гороскоп на 13 лютого для всіх знаків Зодіаку: хто буде винний в чужих гріхах
 • Овен

Вам не можна відкладати незавершені справи на потім, краще доробити все саме сьогодні. Але якщо хочете розтягнути задоволення, то можете це зробити. Джерело

 • Телець

Цей день відмінно підходить для різних чудес, навіть якщо ви не вмієте їх створювати. Спробуйте зробити щось хороше і відчуєте себе набагато краще.

 • Близнюки

Сьогодні ви нарешті зрозумієте, що майже весь час дня витрачається на роботу і на улюблені речі залишається дуже мало. Або полюбіть свою роботу, або займайтеся тим, що вам подобається.

 • Paк

Сьогодні, щоб день пройшов для вас найкращим чином, слід заручитися підтримкою друзів. Будь вашим завданням складний проект чи просто великий чайник чаю.

 • Лев

Сьогодні світ крутитися так, як вам цього захочеться, але от чи захочеться? У будь-якому випадку зусиль від вас не потрібно.

Читайте також: Сьогодні день Микити Печерського – 13 лютого: що можна і що не можна робити в цей день, щоб не накликати на себе біду

 • Діва

Сьогодні ви будете настільки зайняті, як вже давно не були. І нічого матеріального за свою роботу не отримаєте. Але зате будете дуже задоволені своєю діяльністю в кінці дня.

 • Терези

Сьогодні вам не буде рівних, ви навіть зможете вертіти іншими людьми, але не забувайте про відповідальність при цьому. Адже у всіх їхніх гріхах тепер будете винні ви.

 • Скорпіон

Сьогодні ви навряд чи зробите все те, що запланували на цей день. Але не варто засмучуватися і опускати руки, частина виконаної роботи – вже допомога собі майбутньому.

 • Стрілець

До інших людей не треба бути такими ж вимогливими, як до себе, краще проявіть терпіння, особливо з тупими і самовпевненими особистостями.

 • Козеріг

Всі фінансові справи підуть надзвичайно добре. У разі потреби, можете навіть вирішити чужі проблеми.

 • Водолій

Сьогодні все буде хоч трішки, але краще, ніж ви розраховували. Варто скористатися цією обставиною і не надто соромитися в розрахунках.

 • Риби

Ваша думка сьогодні нікого цікавити не буде, тому краще залишити її при собі. Час її висловити ще прийде.

Related Post