fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Суспільство
Гороскоп на сьогодні: Левам доведеться працювати на межі сил, а Терезам не варто поспішати
 • Овен

Всі найскладніші та відповідальні рішення рекомендується приймати в невимушеній обстановці, за межами вашого офісу. Вибір місця за вами. Джерело

 • Телець

У вас з’явиться можливість змінити те русло, по якому тече річка вашому житті. І пам’ятайте – остаточне рішення має бути за вами.

 • Близнюки

Шеф буде стежити за кожним вашим кроком. Оцініть свої дії з боку. Можливо, ви зрозумієте, що саме привернуло його увагу до вашої персони.

 • Paк

Не варто присвячувати навколишніх у тонкощі ведення вами справ.

Поділіться результатами своєї праці, а деталі стороннім знати необов’язково.

Читайте також: Як познайомитися з чоловіком: 6 фраз, які допоможуть тобі знайти своє щастя

 • Лев

Сьогодні вам доведеться працювати на межі сил і можливостей. Це не дивно: до свят потрібно все встигнути, а ви весь час відкладаєте справи на потім.

 • Діва

Колеги стежать за кожним вашим кроком і чекають, поки ви оступитеся. Не дайте їм можливості позлорадствовать. Виконайте свою роботу бездоганно.

 • Терези

Не потрібно поспішати. Мало того, що ви ризикуєте помилитися, так ще й дії ваші не продумані до кінця. І зараз ви можете не поспішаючи все виправити.

 • Скорпіон

Навчіться дивитися на все простіше: так ви зможете відкрити для себе і інші області, крім роботи, які також можуть і повинні наповнювати життя кожного.

 • Стрілець

Якщо ви чогось не знаєте – запитайте. Ви поставите себе в більш невигідне становище, якщо неправильно зрозумієте, що робити, ніж задаючи питання по справі.

 • Козеріг

Ваша оперативність допоможе в найкоротші терміни зібрати всю необхідну для роботи інформацію. Залишається лише правильно нею скористатися.

 • Водолій

Чим менше часу ви проведете в офісі, тим більше справ встигнете виконати. І нехай погода не завадить вам на шляху до успіху та досягнення цілей.

 • Риби

Для зміцнення своїх позицій вам необхідна свіжа оригінальна ідея. Подумайте, що може надихнути вас, і приступайте до активних дій.

Related Post