fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Суспільство
Гороскоп на сьогодні: Paкaм можна сміливо витрачати гроші, а Скорпіонів чекають приємні сюрпризи
 • Овен

Будьте уважні, нинішній день повинен бути досить відповідальним. Якщо ви його таким не вважаєте, значить упустили щось дуже важливе. Джерело

 • Телець

Можете дозволити собі деякі обов’язки і сумнівні рішення пустити на самоплив: можливо, з них вийде щось путнє і цікаве.

 • Близнюки

Тримайте себе в руках і постарайтеся сьогодні не обурюватися і не з’ясовувати стосунки, особливо якщо обговорювана тема не стосується вас і ваших повноважень.

 • Paк

Сьогодні можете сміливо витрачати гроші на придбання корисних речей для дому та сім’ї. Потім на це не буде або часу, або грошей, або бажання.

Читайте також: ВВЕДЕННЯ У ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ: ЩО НЕ МОЖНА РОБИТИ В ЦЕЙ ДЕНЬ

 • Лев

Чи не ховайтеся за обставини, не шукайте виправдань, аби не виконувати доручену вам справу. Все одно вам доведеться за нього взятися.

 • Діва

Знайдіть час і місце, щоб виплеснути все переживання, які ви зберігаєте в собі. Інакше всі ваші подальші дії не принесуть результатів.

 • Терези

Чітко висловіть свої ідеї та поділіться власним баченням перспектив. Будьте переконливі, і шеф обов’язково оцінить ваше завзяття.

 • Скорпіон

Якщо ви любите приємні сюрпризи – сьогодні вони посиплються на вас, як з рогу достатку. Насолоджуйтесь несподіваними радісними моментами.

 • Стрілець

Доведеться наполегливо працювати, але результати перевершать очікування. Крім того, сьогоднішній день допоможе вам навчитися краще розбиратися в людях.

 • Козеріг

Нині ви швидше, ніж зазвичай, впораєтеся з вашими безпосередніми обов’язками, якими важкими і різноманітними вони б не були.

 • Водолій

У цей день ви зможете вирішити більшість своїх насущних проблем. І в цілому цей тиждень обіцяє бути вельми вдалою і продуктивною.

 • Риби

Будьте відкриті і доброзичливі, адже не всім так щастить, як вам. Не потрібно наживати собі ворогів, особливо серед товаришів по службі, вам з ними ще працювати.

Related Post