fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Суспільство
Гриневич : “Зрозуміло, що звільнення – хворобливий процес”. В МОН планують скоротити тисячі вчителів

Про це в інтерв’ю “Українській правді” розповіла міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

В Україні в рамках оптимізації шкільної мережі планують скоротити близько 3800 ставок вчителів. 700 з них – вчителі непенсійного віку.

“У нас є попередні дані у зв’язку з процесом створення опорних шкіл і оптимізацією шкільної мережі. За інформацією органів місцевого самоврядування, за станом на 1 липня скоротять близько 3800 ставок вчителів”, – повідомила чиновниця.

Читайте також: СКІЛЬКИ КОШТУВАТИМЕ НАВЧАННЯ ЮРИСТІВ В 2016 РОЦІ

За її словами, 2400 ставок розподілять в інші установи або збережуть із меншими навантаженнями.

“700 – ставки, на яких працюють пенсіонери, ще 700 – вчителі непенсійного віку.

Органи місцевого самоврядування зараз уточнюють, скільки з цих ставок нині заповнені. Зрозуміло, що звільнення вчителів – хворобливий процес. Людьми, яких звільнять, займатимуться центри зайнятості з приводу перекваліфікації, соцвиплат і пошуку місць роботи”, – заявила міністр.

Джерело.

Related Post