fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Економіка
Гривня знову рекордно подешевшає (відео)

Гривня – на порозі нових антирекордів. Подешевшати національна валюта може через рішення МВФ. Правління фонду призупинило виділення Україні чергового траншу. І пішло у відпустку.

Літній штиль у столичних обмінниках. Зараз курс продовжує триматися на рівні 25 грн за долар, але це ненадовго, кажуть експерти. Вже до зими національну валюту серйозно штормитиме.

І одна з головних причин курсових хвилювань – призупинення кредитування від Міжнародного валютного фонду.

“Краще було б просто залишатися в невіданні тривалий період часу, ніж почути, що питання країни не буде розглянуто. Це означає для будь-якого кредитора та інвестора, що сталося щось з ряду геть погане”, – вважає Олег Устенко, фінансовий аналітик.

Негативний сигнал від МВФ отримали інші донори України та приватні інвестори. У Нацбанку обіцяють реагувати на можливі коливання курсу.

“У майбутньому ми будемо дотримуватися цієї політики, коли курс залежить від фундаментальних факторів. І ми будемо згладжувати такі короткострокові коливання, коли вони будуть значними”, – обіцяє голова НБУ Валерія Гонтарєва.

Не панікують і в Мінфіні. Запевняють – з донорами працюють зовсім не заради кредитів.

“Питання зараз не в грошах, які нам потрібні від МВФ. Такої потреби в грошах зараз немає… Ми взаємодіємо з МВФ не заради грошей”, – запевнив Олександр Данилюк, міністр фінансів України.

Ринок завмер, але паніки поки немає. Населення не дуже-то біжить в обмінники за доларами. Більше купують національну валюту.

Але попит з боку населення останні пару років на курс не впливає. Знецінюють гривню – хабарники.

“Залишаються корупціонери, ми знаємо, що у нас всі хабари в доларах. Ось це витік мільярдів доларів. І це тіньовий ринок. Це те, що робить хронічно бідною Україну”, – зазначив Ерік Найман, фінансовий аналітик.

Якби рівень корупції в країні знизився, хоча б до європейського, зараз курс був би 15 гривень за долар. А Україна по добробуту обігнала б навіть Болгарію, порахували аналітики. Але поки прогнози невтішні.

“Я б очікував, що гривня на кінець року може перебувати в параметрах від 27 до 30 гривень за один долар, при такому базовому сценарії. При оптимістичному сценарії – гривня може зміцнитися до 23 гривень за один долар”, – зазначив Олег Устенко, фінансовий аналітик.

А ось при найгіршому сценарії – гривня може впасти і нижче 30 за долар вже взимку. Щоправда, вірогідність такого розвитку подій досить низька, заспокоюють експерти. Але точно обіцяють – дешевих доларів чекати не варто.

Читайте також: В УКРАЇНІ З 1 ЛИСТОПАДА “НОВЕ ЛИХО”: СТАНЕ НЕМОЖЛИВИМ ОФОРМИТИ УГОДУ ДАРУВАННЯ АБО СПАДОК

Джерело.

Related Post