fbpx
Breaking News
Кoли свекруха зрозуміла, що торжество все ж відбудеться, то з’явилася на святі в білій мереживній сукні, весь час ридала і розповідала гостям, що це найгірший день у її житті. Молодята, порадившись, вирішили прямо на весіллі розставити всі крапки над “і”. Свекруха в сльозах вибігла на вулицю. Такого повороту подій вона не очікувала
Коли теcт показав дві запoвітні cмужки, чоловік ридав від щастя, стоячи на колінах. Коли мене виписували з пoлогoвого будинку, в спальні не було вільного місця від квітів. І ось тепер він втомився, хоче розібратися в собі, подумати… Виявилось, що наш тайм-аут у відносинах виглядав миловидною брюнеткою років 25-ти, стрункою і високою
Дуже смачна омлетна закуска з оселедцем! Раджу, бо спробувала сама – і рідним і гостям більш ніж сподобалося!
Бабуся за лічені хвилини готувала мені ці СЛАСТЬОНИ на сметані, і смачнішого я досі нічого не їла! А діти мої полюбляють їх дужче за будь-які магазинні солодощі. 
До 10 січня в Україні будуть перевірені всі освітні заклади і лікарні – Гончарук.
Економіка
Гройсман розповів, на скільки зросла середня зарплата в Україні

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що в Україні в лютому середня зарплата становила 6209 гривень. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

“Хороша новина: за даними Держстату, середня зарплата в лютому майже вдвічі перевищила мінімальну і дорівнює 6209 гривень”, – написав Гройсман.

Він підкреслив, що порівняно з аналогічним періодом минулого року середня зарплата в Україні зросла на 35%.

Днями Володимир Гройсман заявляв, що мінімальна зарплата в Україні продовжить зростати і він хоче, щоб українці отримували не менше 10 тисяч гривень.

Читайте також: У ХАРКОВІ СИЛЬНИЙ ВІТЕР ПОВАЛИВ ДЕРЕВА ТА ДОРОЖНІ ЗНАКИ

Джерело.

Related Post