fbpx
Breaking News
Вони часом жартували з тіткою: «Мабуть, твій наречений-то, ще не народився або в школу ходить», – говорила та. Жартували-жартували і дожартувалися. Минуло кілька років. Діти ростуть швидко, і вже не помітила Марина, як старший племінник її ростом перегнав. Скоро останній дзвінок. Підріс і Максим
Закохані не стали відкладати весілля в довгий ящик, майже відразу ж і розписалися. Раділа дуже Галина Андріївна цій обставині. Та недовго… Хвoрий повернувся з армії Антон. Відразу ніби й не звернули увагу на його сухий кaшель, пройде, оргaнізм молодий. Але одного разу звичайна заcтуда обернулася для цієї сім’ї бiдою
На столі був розкритий конверт, поруч склянка, якою явно користувалися. В ту секунду я зрозуміла, що результати плачевні і мій чоловік, напевно, вже у друзів, заливає своє гoре. Але він увійшов в квартиру майже відразу, після нас з величезним букетом квітів
Поки ще мандаринки в тренді – готуємо дуже смачний і корисний чізкейк на всю родину! Десерт виходить, як у ресторані,і зникає під час чаювання в мить!
Цей салатик особливо полюбляє моя невісточка, а все тому, що він без майонезу, а його смак – зачаровує! Спробуйте і ви, щось нове та неймовірно корисне!
Події
Гройсман скасував візит до Брюсселя через Приватбанк

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман скасував запланований на понеділок, 19 грудня, робочий візит до Королівства Бельгія і замість нього українську делегацію очолить перший віце-прем’єр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

“Прем’єр скасував візит до Брюсселя 19 грудня. Делегацію очолить Кубів”, – сказала прес-секретар першого віце-прем’єра Оксана Сікора в коментарі агентству “Інтерфакс-Україна” в неділю вдень.

За інформацією агентства, Кабінет міністрів України з великою ймовірністю в неділю-понеділок приклад рішення по “Приватбанку”.

Як повідомлялося, 16 грудня на офіційному сайті Кабінету міністрів України з’явилося повідомлення про те, що В.Гройсман здійснить робочий візит до Бельгії в понеділок, 19 грудня 2016 року.

Програма візиту передбачає участь глави українського уряду в Третьому засіданні Ради асоціації Україна-ЄС, окремі зустрічі з головою Європейської ради Дональдом Туском і іншими керівниками інституцій ЄС. За підсумками проведення засідання Ради асоціації Україна-ЄС передбачено підписання низки двосторонніх документів.

Крім того, в рамках візиту в Брюссель передбачається участь В.Гройсмана в Конференції високого рівня, присвяченій реформуванню енергетичного сектора України.

Читайте також: СИНОПТИКИ РОЗПОВІЛИ, ЯКОЮ БУДЕ ПОГОДА НА ПОЧАТКУ ТИЖНЯ

Джерело.

Related Post