fbpx
Суспільство
“Групи смерті” у соцмережах: хто і для чого їх створює?

Головною і єдиною метою смертельної гри “Море китів” є отримання прибутку за рахунок продажів відео, на яких неповнолітні накладають на себе руки.

Про це написав керуючий партнер Creative Quarter Ілля Кенінгштейн на своїй сторінці у мережі “Фейсбук”.

За його словами, адміністратори груп змушують дітей виконувати різноманітні квести, під час яких підлітки спочатку калічать себе, а потім й узагалі вчиняють самогубства, а самі організатори в цей час транслюють усе в прямому ефірі. Потім вони продають ці відеоматеріали на “чорному ринку” у Darknetі .

“Тут слід коротко пояснити, що таке darknet. Darknet – це особливий тіньовий сегмент мережі, до якого не можна підключитися через звичайний браузер. Darknet відрізняється високим ступенем анонімності, що, своєю чергою, дозволяє користувачам комунікувати між собою і пересилати один одному інформацію, абсолютно не боячись, що їх викриють в кіберполіції, спецслужбі”, – зазначає Ілля Кенінгштейн.

“Таким чином, darknet давно перетворився у місце збору не тільки дисидентів, біженців, журналістів, спецагентів і представників неурядових організацій, але і торговців зброєю, наркотиками, підробленими кредитними картами, терористів, найманих вбивць, педофілів та інших маніяків всіх мастей. Це людське дно, страхітливе своєю глибиною”, – констатує він.

Отже, додає Ілля, діяльність “груп смерті” націлена тільки на одне – отримати дохід за рахунок дитячих смертей.

Читайте також: 9 ОЗНАК, ЩО ВАМИ МАНІПУЛЮЮТЬ

Джерело.

Related Post

facebook