fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Світ
“Грузинська мрія” перемагає на виборах у Грузії

Такі дані ЦВК Грузії за підсумками підрахунку 99,41% голосів виборців.

Правляча партія “Грузинська мрія – Демократична Грузія” набирає 48,61% голосів виборців на парламентських виборах.

Такі дані ЦВК Грузії за підсумками підрахунку 99,41% голосів виборців (з 3680 виборчих дільниць з 3702).

На другому місці знаходиться опозиційна партія “Єдиний національний рух”, за яку проголосувало 27,04%.

На даному етапі більше жодна партія або блок не змогли подолати 5-відсотковий бар’єр.

Найближчі до подолання бар’єру “Альянс патріотів Грузії”, який має, за останніми даними, 4,99% голосів, і партія Іраклія Аласанії “Вільні демократи”, у якої 4,59% голосів.

Читайте також: ЩО ЧЕКАЄ КУРС ДОЛАРА В УКРАЇНІ: ЕКСПЕРТИ ДАЛИ ПРОГНОЗ НА ЖОВТЕНЬ

Джерело.

Related Post