fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Здоров'я
Грип почав вбивати українців

Перший цього епідсезону смертельний випадок зареєстрований на Сумщині.

В Україні зареєстровано перший летальний випадок, викликаний грипом, в епідсезоні 2016-2017 рр., повідомляється в інформаційному бюлетені Центру грипу та ГРВІ Українського центру з контролю і моніторингу захворювань.

Летальний випадок зареєстровано в Сумській області.

За даними центру, за звітний період з 14 по 20 листопада в Україні на грип та ГРВІ захворіло 170,2 тис. осіб. З них 68,1% діти віком до 17 років.

Найвищий показник захворюваності зареєстрований в Київській області – 780,8 осіб на 100 тис. населення, найнижчий в Тернопільській – 213,8 осіб на 100 тис. Сумарно показник захворюваності становить 400,4 особи на 100 тис., що на 6,3 % більше, ніж тижнем раніше.

При цьому в Центрі грипу та ГРВІ зазначили, що показники захворюваності не перевищують епідемічні пороги.

З початку епідсезону в Україні від грипу вакциновано 7,5 тис. осіб. При цьому з груп медичного (особи з високою ймовірністю клінічних ускладнень від грипу) і епідеміологічного ризику (особи з високою ймовірністю поширення інфекції) вакциновано 7 тис. осіб, що становить 0,27% і 1,2% від загального числа людей цих груп, які підлягають вакцинації.

Найвищий рівень вакцинацій відзначений в Миколаївській області, де щеплено близько 1,9 тис. осіб.

Раніше також повідомлялося, що у Львівській області дитина померла в результаті гострої респіраторної вірусної інфекції.

За прогнозами Міністерства охорони здоров’я, епідемія грипу в Україні розпочнеться лише на початку наступного року.

Читайте також: КАБМІН ПІДНЯВ ОКЛАДИ БЮДЖЕТНИКАМ

Джерело.

Related Post