fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Україна
Грицак заявив, що знає про листопадові плани Росії по Україні

За словами глави спецслужби, дані свідчать про спроби РФ дестабілізувати ситуацію в Україні.

Служба безпеки України має докази планів Росії щодо подальшої дестабілізації ситуації в Україні. Про це глава СБУ Василь Грицак заявив на брифінгу в Одесі.

За його словами, спецслужба має листами, в яких сказано про плани по дестабілізації ситуації в листопаді в 10-15 регіонах України, в яких все розписано, аж до планованих бюджетів операцій.

“Ця інформація здобута оперативним шляхом, тому не можу озвучити більше ніж сказав… ми бачимо, що Російська Федерація не залишає спроб дестабілізувати ситуацію в Україні”, – сказав Грицак.

Нагадаємо, в кінці жовтня на території Білорусі авіація РФ відпрацювала авіаудари по умовних стратегічних об’єктах України, також були помічені літаки-розвідники біля кордонів української держави.

Читайте також: ГОРБАТЮК: ЯЦЕНЮК РОЗПОВІДАВ, ЯК ЗУСТРІЧАВСЯ З ЯНУКОВИЧЕМ ПІД ЧАС МАЙДАНУ

Джерело.

Related Post