fbpx
Лайфхаки
Губи розкажуть всю правду про характер вашого обранця чи обраниці

Люди здавна називали очі — дзеркалом душі, маючи на увазі, що по очах можна визначити тип характеру людини і розпізнати його емоції. Однак інші частини тіла також вміють висловлювати внутрішній світ людини. І дуже показові в цьому відношенні губи — їх форма і розмір допомагають визначити тип характеру, виявити риси характеру, як чоловіків, так і жінок, причому, в будь-якого віку.

Існують наступні ознаки, що дозволяють визначити характер по губах:

Люди з повними губами — гедоністи, які відають толк в різноманітних задоволеннях. Вони чуттєві і сeксуaльні, але крім цього, вони також мають тонкий смак в одязі, виявляють гурманське ставлення до їжі. Такі люди незлобні і спокійні, вони знають ціну прихильного до них ставлення, є відданими друзями, мають схильності до творчості, володіють багатою фантазії.

Тонкі і вузькі губи ознака людини нервової, імпульсивної, часто — грубої. При невдало сформованих обставин у таких людей починає виявлятися схильність до лихослів’я і істерик, заздрості, самотності. Однак у сприятливій ситуації люди з вузькими губами, при загальній замкнутості і відсутності бажання пускати будь-кого до себе в душу, стають відданими друзями, чудовими товаришами по службі по роботі. Вони вірні своїй справі, за природою — однолюби, мають твердість і сміливість характеру.

Читайте також: Як назавжди перестати поглинати чужий негатив

Також визначити тип характеру по губах можна, якщо губи мають різний розмір.

Наприклад верхня губа більше нижньої: це говорить про цілеспрямованість людини, зібраність характеру. Але таким людям нерідко властиво завзятість і егоїзм. Однак вони завжди «тримають» своє слово і їм можна вірити. Якщо ж навпаки — нижня губа більше верхньої: така людина вкрай емоційна, у нього постійно змінюється настрій, він важко передбачуваний у своїх рішеннях і прагненнях.

Їй властивий дух авантюризму, він із задоволенням пускається в небезпечні авантюри, бере участь в сумнівних заходах. Людина з такими губами живе сьогоднішнім днем, не думаючи про майбутнє.

Губи, мають форму «лука» або «сердечка» зустрічаються у людей оптимістичних, веселих, злегка легковажних, і швидко піддаються захопленням. Тим не менше при цьому у таких людей є базові для них, погляди й уподобання, до яких вони зберігають вірність протягом усього свого життя.

Джерело.

Related Post

facebook