fbpx
Breaking News
Вигляд у мене так собі – бліде обличчя, потерті джинси, пуховик, похідні кросівки (в село ж). І що ви думаєте? Заходжу у вагон і зустрічаю там всіх, кого тільки можна зустріти. Те, що закон пiдлoсті працює, я переконалася на всі 100%
Десь бuлася підленька думка: може, розлучаться? І Олена знову вступить в законний шлюб? І там-то я точно побуваю, на новому святкуванні! Але ці думки я щосили гнала геть
Зі звичайнісіньких продуктів я приготувала салат, який став справжньою загадкою для всіх моїх гостей. Всі його компоненти доступні і прості, але в підсумку виходить дуже апетитна і ситнa страва!
Сьогодні на сніданок приготувала улюблені капустяні оладки своїх діточок. Піcля тoго, як вoни момeнтально розлeтілися, вирiшила поділитися рецептом з вaми, мої дорогенькі! Вихoдять вони дyже смaчні, м’які і ніжні!
Гороскоп на 13 жовтня 2019 року для всіх знаків Зодіаку: Неділя для багатьох буде вдалим днем, а ось деяким знакам треба остерігатися
Шоу-бізнес
Гучний скандал з Лободою: співачка прокоментувала нашумілий конфлікт

Прес-служба Світлани Лободи прокоментувала конфлікт, що трапився між співачкою та журналістами одного з українських телеканалів.

Днями в інтернеті з’явилася інформація, що охоронці Світлани Лободи напали на журналістів одного з українських телеканалів, знімають матеріал для передачі про знаменитостей.

За інформацією ЗМІ, збройні сек’юріті заблокували автомобілі журналістів і навіть погрожували вистрілити.

Ситуацію прокоментувала в прес-службі співачки. Так, представники Світлани Лободи заявили, що вся з’явилася в мережі інформація — брехня.

«Повна нісенітниця і брехня від першого до останнього слова — це про всім відомої ситуації! У приватному будинку Світлани Лободи, крім матері і шестирічної дочки, яка була дуже налякана тим, що сталося, був тільки помічник співачки, який зробив зауваження групі людей, пізніше назвали себе журналістами, яка намагалася проникнути на територію будинку.

Він відразу ж викликав поліцію і по прибуттю патруля дав свідчення», — йдеться в заяві прес-служби артистки.

Представники Лободи Омета, що готові оприлюднити відеозапис інциденту, знятого на камери спостереження.

«Ніякого впливу крім усних зауважень помічника артистки, якої не було вдома, на знімала групу не було. У будинку є камери зовнішнього спостереження і весь інцидент зафіксований. При необхідності ми готові надати їх відповідним службам.

Заяви керівника знімальної групи є абсолютно брехливими і коментувати їх не має ніякого сенсу. Більш того, вони порушують закон України про персональні дані і з цього приводу будуть вжиті заходи відповідно до Закону».

Читайте також: ТІНА КАРОЛЬ ЗМІНИЛА СВОЮ ЗОВНІШНІСТЬ

Ситуацію також прокоментувала продюсер Світлани Лободи Нателла Крапівіна. У своєму Facebook Нателла залишила пост, в якому розповіла, що журналісти проникли на територію будинку Лободи, коли сама артистка була на гастролях.

А ось охоронці, за словами продюсера, тільки попросили видалити відзняте відео, після чого з журналістами розбиралася викликана поліція.

Джерело.

Related Post