fbpx
Політика
Хакери розкрили план Путіна по Україні

Британська газета опублікувала інтерв’ю з хакерами, які зламали пошту Суркова.

Видання The Sunday Times опублікувало матеріал “Хакери оприлюднили план Путіна – як розчленувати Україну”. Видання пише, що оприлюднена листування показує, як російські агенти провалили спробу підняти антиукраїнське повстання в Харкові в минулому році.

Листи, які потрапили в руки кореспондента британської газети, виходять з електронної пошти Марії Виноградової, радника Владислава Суркова, головної фігури, що готує кроки Путіна в Україні. Три українських хакера зустрілися з кореспондентом журналу на умовах анонімності. Українці відкинули припущення, що їх операція була здійснена за допомогою українських або американських служб безпеки.

З 423-х листів електронної пошти ватажків сепаратистів на сході України і російських чиновників вимальовується план одного з ватажків бойовиків про те, як розчленувати Україну на три частини по федеративній системі. У цих імейл також обговорюються плани арешту або знищення непокірних сепаратистських ватажків, а також внесення якоюсь проросійською партією законопроектів в українське законодавство.

The Sunday Times повідомляє, що в одному з листів, спрямованих ватажком сепаратистів Денисом Пушиліним своєму “куратору” Владиславу Суркову, є пропозиція по розділу України на три частини. Східна і південна, згідно з цим планом, повинна отримати назву “Новоросія”, центральний регіон з Києвом повинен називатися “Малоросія”, а західна частина називалася б “Галичина”.

Далі повідомляється, що голова комітету Держдуми Михайло Маркелов виклав в одному з листів до Суркову план “роздування заворушень” в Харкові, запропонувавши створити там проросійську групу опору під назвою “Громадянська ініціатива”. В іншому листі Маркелов нарікає на те, що проект “Повстань, Харків” був провалений, оскільки населення міста проігнорувало чутки, що українські націоналісти збираються чинити криваві напади на російськомовних. В подальшому листуванні Маркелов залишає надії на повстання в Харкові, відзначаючи, що багато хто з “бійців опору” були арештовані, або ці агенти втекли до Москви або в так звану ДНР.

Нагадаємо, СБУ повідомила про розкриття планів по дестабілізації ситуації в регіонах країни.

Читайте також: НАЙВАЖЛИВІША ГОДИНА ВАШОГО ЖИТТЯ

Джерело.

Related Post