fbpx
Шоу-бізнес
«Хіт літа-2018»: кліп і пісня Макса Барських «підірвали» мережу

У самий розпал літа «співак року» підносить потрійний подарунок своїм шанувальникам, презентуючи одночасно новий сингл і кліп «напівроздягнені».

І все це відбувається за день до офіційно призначеної дати великої прем’єри.

Нагадаємо, що трек Макса Барських «напівроздягнені» був написаний спеціально для першої української романтичної комедії про любов «Cekc і нічого особистого», ставши офіційним його саундтреком.

І незважаючи на те що в прокат картина вийде в наступному році в День всіх закоханих, шанувальники артиста буквально сполохали мережу, заздалегідь визначившись з планами на 14 лютого 2019 року.

Читайте також: «У 12 ВИГЛЯДАЄШ НА 20»: ДОЧКА ОЛЬГИ ФРЕЙМУТ ЗДИВУВАЛА ЗОВНІШНІМ ВИГЛЯДОМ

Тому свідчать сотні коментарів в Instagram артиста.

Через 24 години кліп зібрав свої перші півтора мільйона переглядів, встановивши особистий рекорд артиста серед всіх попередніх відеоробіт Барських.

А трек «напівроздягнені» впевнено закріпився на першому місці в чартах iTunes Україна і Росія і потрапив в розділ «Найкраще за тиждень», ставши абсолютним фаворитом серед слухачів.

«Хіт літа-2018», «Макс, це краще за 3 роки!», «Вітаю з прем’єрою! Як завжди прекрасно :)», «Кращий трек Макса за oстанній годину. Кліп як завжди на Рівні», — пишуть користувачі мережі в коментарях.

Джерело.

Related Post

facebook