fbpx
Breaking News
Чоловік не одразу зрозумів, що відбувається. А той, скориставшись ситуацією вручив мені букет, одночасно просячи вийти з ним на вулицю. Я завжди була вірною дружиною, але в цей момент мені стало просто цікаво, що ж там такого. Я вийшла з ним у двір і те, що я побачила, повaлилo мене в шoк
Це неймовірне поєднання тонких пісочних коржів, макової і кокосової начинки та ніжного крему з цитрусовою ноткою! Смакота – пальчики оближеш! А який же гарний розріз! Дівчата, пляцок просто супер! Рекомендую його також для пляцків на фуршет!
Піцерії відпочивають! Це дуже швидкий рецепт, я б навіть сказала експрес – піца! Вона виручає мене, коли в нас незаплановані гості. Рецепт піци, на перший погляд, може здатись непримітним, але запевняю Вас, що це дуже практично, недорого та смачно!
Через 3 роки батько одружився. І ось, як в казці, у мене з’явилася мачуха, дуже зла, яка не любить, агpеcивна і не адекватна. Я виросла з нею, вона мене виховала. Хоча і вихованням це було складно назвати
Марія пообіцяла, що як завaгiтніє, більше нічого і ніколи про неї не почую. Я не планував йти з сім’ї, але ж й не виконати останнє, таке важливе для неї прохання, не зміг. І ось сталося, вона завaгiтнiла. Тоді і почалося саме справжнє пeкло. За 3 роки зустрічей з Марією мені здавалося, що я її знаю. Але виявилося, зовсім це не так
Економіка
Хліб подорожчає на чотири гривні

Аграрні підприємства Херсонської, Миколаївської та Запорізької областей зібрали перший врожай пшениці та ячменю. У деяких господарствах він удвічі нижчий за торішній — колос не встиг налитися через відсутність дощів.

,,Біда з яровими культурами, особливо ячменем. Через пізню суху весну його недосіяли майже 100 тисяч гектарів. Найбільше постраждала Запорізька область.

Там втратили до 30 відсотків ранніх зернових. Загалом по Україні урожай буде менший на 10–15 відсот­ків, порівняно з минулим роком.

Є надія на західні й північні області. Має добре вродити кукурудза — нинішні дощі їй на користь”, — каже 51-річна Тетяна Адаменко, начальник відділу агрометеорології Укргідрометцентру.

Читайте також: КУРС ВАЛЮТ НА 19 ЧЕРВНЯ: ЄВРО ЗРІС, ДОЛАР – НА МІСЦІ

В Асоціації постачальників торгових мереж прогнозують подорожчання хліба.

Ціна батона з нового врожаю буде вищою на 4 грн. Борошно 1-го сорту подорожчає на 3 грн за кг, макаронні вироби — на 1,5 грн за кг.

,,Падіння врожаю в Україні буде несуттєвим. Не спровокує дефіциту чи зростання вартості зерна, бо майже 70 відсотків урожаю відправляємо на експорт.

Основна причина подорожчання в тому, що виробники хліба купують зерно за світовими цінами. Вартість хлібобулочних виробів в Україні прирівнюється до європейської.

Зараз чорний хліб у нас на 10 відсотків дешевший, ніж у Польщі, білий — на 15–20 відсотків. Ціна перестане рости, коли досягне польської відмітки”,— каже 45-річний Олексій Дорошенко, директор Асоціації постачальників торгових мереж.

Джерело.

Related Post