fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Світ
Хлопець витратив тисячі доларів на операції, щоб стати ельфом

Заради своєї мрії 26-річний Луїс переніс ринопластику, ліпосакцію щелепи, а також операцію по зміні кольору очей.

Аргентинський студент витратив 46 тисяч доларів на пластичну хірургію, щоб стати схожим на ельфа. Про це повідомляє “Лайф” .

Заради своєї мрії 26-річний Луїс Падрон (Luis Padron) переніс ринопластику, ліпосакцію щелепи, а також операцію по зміні кольору очей. Крім того, він відбілює шкіру і волосся за допомогою спеціальних барвників.

Ці процедури обходяться йому в п’ять тисяч доларів на місяць.

На початку серпня Падрон зробив ще одну косметичну операцію. Тепер він володіє надзвичайно високим чолом і серцеподібної лінією волосся, як у ельфів з кінотрилогії “Володар кілець”.

У найближчому майбутньому 26-річний аргентинець планує змінити форму вух, видалити кілька ребер, змінити розріз очей і подовжити кінцівки.

Падрон стверджує, що його не лякає біль від операцій. “Я хочу бути ельфом, ангелом і фантазією, моя мета – виглядати не як людина, стати неземним, витонченим і крихким”, – розповів він.

Читайте також: ЧОМУ 24 СЕРПНЯ ВВАЖАЮТЬ CТPAШНИМ І МOТOPOШНИМ ДНЕМ, КОЛИ НЕ МОЖНА ПИТИ

Related Post