fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Події
Холоднокровне вбивство шокувало Харківську область (відео)

У Харківській області ревнивець застрелив з дробовика свою колишню кохану та її нового чоловіка. Холоднокровно вбивав і був абсолютно тверезий.

Тетяна прожила з В’ячеславом 7 років. Але місяць тому сильно поскандалили, навіть побилися. 36-річний чоловік разом зі своєю матір’ю вигнав дружину з дому.

“Побили її. Мама його тримала за коси її, а Славік бив. А сама за волосся тримала. А потім вона втекла – вони все закрили. Закрили будинок і після цього не пустили. А потім вона жила у сестри, зійшлася з цим чоловіком”, – розповідає Наталя Калинова, родичка загиблої.

23-річна Тетяна будувала нові стосунки з чоловіком набагато старше, Вадиму було 44. Але колишній коханий не давав спокою – все погрожував помститися за невірність. Трагедія сталася лише через 4 дні спільного життя Тетяни і Вадима.

“Зайшов через город, тата ще вдома не було. Він зайшов у будинок і застрелив цю дівчинку. А потім тато загнав машину в гараж, закриває двері, а він вже стоїть з рушницею. Потім тато закрив двері, а він через двері і вистрілив у потилицю”, – сказав Костянтин Устинов, син загиблого.

“Він стріляв зі своєї мисливської зброї, яка на нього зареєстрована офіційно. На місці події були виявлені шість гільз, які вилучили з місця події”, – зазначила Марія Ємельянова, начальник Кегичівського відділення прокуратури.

Тетяна була другою громадянською дружиною В’ячеслава. Перша – кажуть – втекла з маленьким сином.

Сьогодні підозрюваного взяли під варту. Вже відомо, що чоловік був тверезий на момент злочину. За подвійне вбивство йому загрожує довічний термін.

Читайте також: Загадкова смерть: біля дороги на Тернопіль знайшли мертвого чоловіка (фото)

Джерело

Related Post