fbpx
Breaking News
Тепер, коли я навчилася готувати такий смачний хліб в мультиварці, моя сім’я називає мене справжньою чарівницею. Cпрoбуйте i ви!
Центр Разумкова провів опитування: 70% українців позитивно оцінюють діяльність Зеленського, 44% – Верховної Ради
Неймовірно смачно! Без цієї страви з гарбуза наша родина не уявляє осені. Просто, корисно, легко і всім до вподоби! Готувала бабуся, мама, а тепер – і я. Просто, з фаршем, курятиною або грибами
Цю дивовижну притчу мені одного разу розповіла моя бабуся. І я, напевно, ніколи не перестану дивуватися мудрості і глибокому змісту, які закладені в цих словах
На столі задзвонив телефон. Подарунок дочки. Любов Сергіївна по звичці заряджала апарат, хоча дзвонити їй було нікому. Ось уже рік як мовчав, а тут раптом задзвонив. Номер якийсь невідомий. Вона притиснула руку до гpyдей і сіла на диван. Щось там, в гpyдях защеміло від почутого
життєві історії
Хотіла стати найкращою, а стала зручною

Коли Єва і Адам тільки почали зустрічатися, їй не сподобалося, що на прогулянках він ходив дуже швидко. Джерело

Їй було важко встигати за ним, але про це вона мовчала, – не хотіла бути незручною. І дарма.

А Адам нічого не підозрював. Він думав, що все ок.

Але потім у них нapoдився син, а він все так же крокував семимильними, і Єва вже зовсім не могла за ним встигнути. Поступово вона втомилася, розлютилася, і в один момент Єву «понесло».

Напевно, більшість проблем у відносинах йдуть від страху бути незручною. І замість того, щоб чесно познайомити потенційного чоловіка зі своїми переконаннями, ми ці переконання приховуємо, а потім (абсолютно раптово) виявляється, що 5-10-50 років нас щось там не влаштовувало.

А чому б не: ГОВОРИТИ ВІДРАЗУ!

Ось прямо так чесно і відразу, щоб не вводити партеру в оману, типу «у мене все ок», коли насправді це не так.

Ось чого заважало Єві відразу сказати: «Мені стане набагато приємніше, якщо ти будеш ходити повільніше»?! Нічого, крім її бажання бути зручною!

Читайте також: Мати не захотіла виховувати xвopy доньку і пішла

Але «бути Зручною» – це далеко не завжди «бути Кращою», розумієте? Більш того, виходить, що мовчання – це обман партнера + злочин проти себе. Кому в підсумку гірше?

Ключова теза: то, що на початку відносин «трохи не подобається», в момент труднощів може перетворитися в причину розлучення.

Він випиває? Скажіть, що вам це не подобається і подивіться на реакцію, зробіть висновки. в іншому випадку – можете відразу налаштовуватися на чоловіка алкаша … Ну що ж, «багато терплять, і я потерплю».

Злегка грубуватий, а ви мовчите? Потім будете боксерською грушею або в прямому або в переносному сенсі …

І так далі.

Висновок: не тіште ілюзіями, що все налагодиться саме собою, що «він полюбить мене лагідну і покірливу, а вже там то я і скажу».

Усвідомлена жінка добре бачить суть чоловіки і не починає з ним відносин, якщо не готова прийняти його «таким як є».

Related Post