fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
Хто може податись на польську студентську візу поза чергою

З 1 серпня до 15 жовтня у Львові, Івано-Франківську та Ужгороді без черги та попередньої реєстрації подати документи на студентську візу можуть такі категорії осіб:

– майбутні студенти, які мають документ, що підтверджує  про офіційне прийняття на навчання в Польщі

–  студенти, які їдуть з метою участі у підготовчих мовних курсах, що організовані навчальним закладом, куди студент вступив

Читайте такожПОЛЬЩА ЗНОВУ ВІДНОВИТЬ МАЛИЙ ПРИКОРДОННИЙ РУХ З УКРАЇНОЮ

–  осіб, які їдуть з метою здачі екзаменів у вищих учбових закладах Польщі Подати документи по супроводу  неповнолітнього студента може хтось з батьків студента.

В інших містах подати документи можна з 1 липня до 30 вересня.

Джерело.

Related Post