fbpx
Breaking News
Вечірня молитва до Матері Христа Бога нашого: Пресвята Богородице, спаси нас!
Цeй пиріг – просто знахідка для мене. Буває, що треба спекти щось смачненьке до чаю на швидку руку. Цей рецепт – саме такий випадок… Готується пиріг з варенням просто і дійсно швидко
Вона чекала звістки від Назара місяць, другий… Врешті зізналася про вaгiтність батькам. Ті вчинили неймовірну бучу. Мовляв, що подумають про молодшу сестру? Скажуть, така ж пoвiя, як і старша. Як з цим соромом жити?
Недавно я, отримала від життя дуже добру науку. І щоб мої рідні не повторили моєї помилки, цю історію їм уже по кілька разів переказувала. Але ще хочу й перед людьми покаятися, щоб мій грiх мені було прощено
Цi рядки пoвинен прoчитати кoжен: Мої дорогі діти! Завтра ви приїдете до мене в гості, тому що завтра у мене ювілей. Ви побачите, що я старію. Будь ласка, будьте терплячі і спробуйте зрозуміти, через який етап життя я зараз проходжу… 
Світ
Хто вона, найбагатша жінка з мешканок в США за версією Forbes?

У 2019 році в список Forbes увійшли 56 жінок – загальна сума їхніх доходів становить $ 429,7 млрд.

Про це пише Lemonade.style.    

Найбагатшою з них стала Еліс Уолтон, дочка засновника Walmart Сема Уолтона, яка посіла 11-те місце в рейтингу: її статок – $ 51,4 млрд.

На другому місці в списку Джулія Кох, яка успадкувала 42% Koch Industries від покійного Девіда Коха.

15-те місце з капіталом в $ 36,1 млрд зайняла Маккензі Безос – на початку цього року вона стала однією з найбагатших жінок у світі, отримавши компенсацію після розлучення з засновником і генеральним директором Amazon Джефом Безосом.

Найбільше на благодійність витратила Лорен Пауелл Джобс, яка успадкувала мільярди від чоловіка Стіва Джобса: в цілому вона пожертвувала за рік $ 1,9 млрд.

Слідом йде Лінн Шустерман – вона продала Samson Resources за $ 7,2 млрд, $ 2,3 млрд з яких віддала на потреби благодійних фондів.

Джерело 

Related Post