fbpx
Breaking News
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Прислухаємося і беремо собі: 6 звичок довгожителів, про які наче і знаємо, але…
Притча якщо не про кожного, то про багатьох з нас. Бо інколи майже всі ми так робимо: бачимо і шукаємо не ті глечики…
Вони повинні відчути, що за них моляться: привітання українським захисникам від неймовірної актриси і людини, яка постійно особисто відвідує наших воїнів на передовій.
Світ
Хто вона, найбагатша жінка з мешканок в США за версією Forbes?

У 2019 році в список Forbes увійшли 56 жінок – загальна сума їхніх доходів становить $ 429,7 млрд.

Про це пише Lemonade.style.    

Найбагатшою з них стала Еліс Уолтон, дочка засновника Walmart Сема Уолтона, яка посіла 11-те місце в рейтингу: її статок – $ 51,4 млрд.

На другому місці в списку Джулія Кох, яка успадкувала 42% Koch Industries від покійного Девіда Коха.

15-те місце з капіталом в $ 36,1 млрд зайняла Маккензі Безос – на початку цього року вона стала однією з найбагатших жінок у світі, отримавши компенсацію після розлучення з засновником і генеральним директором Amazon Джефом Безосом.

Найбільше на благодійність витратила Лорен Пауелл Джобс, яка успадкувала мільярди від чоловіка Стіва Джобса: в цілому вона пожертвувала за рік $ 1,9 млрд.

Слідом йде Лінн Шустерман – вона продала Samson Resources за $ 7,2 млрд, $ 2,3 млрд з яких віддала на потреби благодійних фондів.

Джерело 

Related Post