fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Економіка
Хворих українців позбавлять субсидій

Із наближенням опалювального сезону українці все частіше цікавляться, які саме критерії впливають на позитивне оформлення субсидії і що саме може вплинути на відмову у наданні цієї соціальної допомоги населенню.

Відтак, попри традиційну одноразову покупку на суму понад 50 тис. грн, існує ряд чинників, через які цю допомогу не просто не дадуть, але ще й можуть забрати. Невтішною, передовсім, є інформація для тих українців, які цьогоріч змушені були пройти дороге лікування. Приміром, за офтальмологічну операцію, вартістю понад 50 тис. грн у наданні субсидії цілком можуть відмовити, однак якщо медичні маніпуляції стосувалися крайніх випадків, в яких йдеться про порятунок життя пацієнта – субсидію можуть залишити.

“Якщо сплатили таку операцію, ніхто не позбавляє права подавати заяву на субсидію. Проте вже остаточне рішення, призначена субсидія чи ні, в такому випадку прийме комісія”, – повідомили в Мінсоцполітики для видання “Сегодня”.

Приховування доходів також вплине на призначення субсидії, тому українцям радять повідомляти про додаткові джерела прибутків самостійно.

“Субсидію не можуть отримати люди, які в період за 12 місяців до моменту подання заяви на оформлення субсидії здійснили покупку або оплатили послуги на суму від 50 тисяч гривень. Виняток – оплата комунальних послуг в межах соціальних норм. Також в облік не беруться медичні маніпуляції, спрямовані на забезпечення життєдіяльності”, – повідомляє видання, базуючись на коментарі Мінсоцполітики.

Читайте також: Російські вчителі прислухалися до Медведєва: повії, стриптизери, підривники

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що завдяки комунальним субсидіям влада хоче узаконити нові тарифи для українців.

Джерело

Related Post