fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
Ікони на смітнику: священик розповів, що робити зі старими образами

У Львові  було знайдено декілька ікон біля сміттєвого контейнера. Така знахідка спровокувала суперечку у мережі щодо того, чи не є цей вчинок аморальним.

За словами священика, цей вчинок не є правильним, адже ікони є річчю посвяченою. І це стосується не лише ікон, а й всього, на чому є зображення Ісуса Христа та Матері Божої.

«Старі ікони краще не викидати, а спалити. Потім попіл розвіяти на подвір’ї церкви. Спалення ікони буде меншим гріхом, аніж викидати її на смітник. Також ікони можна принести до церкви», – розповів священик.

Ігор Бойко вважає, що люди можуть так поводитися з іконами через незнання.

У такому разі правильно було б звернутися за порадою до священика.

Читайте також: Чим мудра жінка відрізняється від розумної

Джерело.

Related Post