fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Авто
Інакше штраф: чому потрібно вмикати фари за містом з жовтня

З 1 жовтня машини зобов’язані рухатися з увімкненими денними або ближніми фарами за містом.

Про це нагадали у прес-службі Національної поліції столиці.

“Відповідні норми в українському законодавстві пов’язані з необхідністю додаткового позначення транспортного засобу за недостатньої видимості, зокрема, в осінньо-зимовий період”, – написали в прес-службі.

За порушення правила передбачений штраф від 425 до 510 гривень.

Як повідомляв “Знай.ua”, українських водіїв змусять купити алкотестер.

Читайте також: Поліція спіймала водія з дуже дивним «кермом»

Джерело

Related Post