fbpx
Breaking News
Що про нас думають в ЄС: найбільш розповсюджені міфи та стереотипи про Україну, які ходять у Євросоюзі, і чому Україна краща за ЄС.
Я зустрічалася з одруженим чоловіком, у якого в шлюбі не було дітей. Він був в повній впевненості, що проблема в ньому. Говорив, як хоче рідних дітей, що пішов би від дружини, якби я ощасливила його. І тут сталося диво! Він пішов, але від мене!
Я пішла всупереч бажанню батьків. У серпні 2007 року ми взяли з будинку малятка Михайлика. Першим здивуванням для мене стала спроба його заколисати. Нічого не вийшло, він заколисував себе сам: схрещував ноги, клав два пальця в рот і гойдався з боку в бік. Я свято вірила, що любов сильніша за генетику. Це була ілюзія
Я була щаслива, вірила, що батьки розділять цю радість зі мною. Однак тато сказав, що не для того він стільки горбатився, щоб віддавати свої статки чужинцю. « Я вас благословлю, але ні копійки грошей ви від нас не отримаєте », – це були його останні слова. Тоді мені здавалося, що з милим рай і в курені. Як же я помилялася!
Якщо у мене в холодильнику залежалась капустина, тоді я одразу ж готую цю неймовірно смачну запіканку. Приготувати її дуже легко, а виходить неймовірно смачно! А ще, я готую її замість голубців, коли геть немає часу – це значно краще і простіше! Спробуйте!
Інтернет
Інстаграмер – хобі чи нова професія?

Українські блогери розповіли «ВЗ», як заробляти на бажанні людей хвалитися своїм життям та заглядати у чуже.

Сучасні технології дуже спрощують наше життя. Не треба чекати ранкової газети, аби дізнатися найсвіжіші новини, – варто на смартфоні переглянути популярні сайти. Не потрібно чекати листів поштою понад тиждень – електронні приходять за кілька секунд. А ті, хто користується популярним додатком Instagram, можуть спостерігати за життям інших людей та виставляти напоказ своє…

Соціальну мережу Instagram створили у жовтні 2010 року американці зі Сан-Франциско Кевін Систром та Майк Крігер. Це такий собі електронний фотоальбом, де виставляють найцікавіші, найкращі фотографії. У грудні 2016 року кількість активних користувачів Instagram сягнула 600 млн. Причому 100 млн. зареєструвалися протягом половини 2016 року.

Та за допомогою Instagram можна не лише ділитися власними світлинами та особистими історіями, а й заробляти. Якщо у вашому профілі понад 5 тисяч підписників – очікуйте повідомлень від маленьких косметичних компаній чи інтернет-магазинів щодо співпраці. Зазвичай вони пропонують бартер: ви отримуєте їхній товар у подарунок, а натомість пишете коротенький відгук про продукцію. Відтак рекламуєте її своїм “фоловерам”. Крім цього, можна заробити на рекламі інших акаунтів. Достатньо викласти фото та позначити на ньому сторінку замовника реклами. Такі пости можуть коштувати від 200 гривень до 1000 гривень за добу. Вартість залежить лише від популярності сторінки, яка поширює рекламу. Якщо підписники активні (коментують фото, поширюють їх), то такі профілі «приречені» на успіх.

Читайте також: Лікарі охрестили цю подію справжнім дивом. Жінка народила першу дитину в 51 рік

Джерело.

Related Post